Wpis z mikrobloga

Bardzo ciekawe tropy, niesamowicie czyta się komentarze i widzi na avatarach ludzi, których mniej lub bardziej kojarzy się ze szkoły, do której chodziłem. Tak się składa, że sam jestem z Lubina, to niewielkie miasto, tutaj większość się nawzajem przynajmniej kojarzy.
Od dawna jest mowa, że Klocuch pochodzi z dolnośląskiego, wszystko pasuje znakomicie do układanki. Wyżej wymienione osoby to ludzie, którzy bodajże dwa lata temu zakończyli liceum, więc motyw studiów we Wrocławiu jest prawdopodobny. Jeżeli ktoś idzie na studia, to w grę wchodzi tylko Wrocław. Jeżeli Klocuch rzeczywiście jest na studiach technicznych, niemal na pewno uczęszczał na profil matematyczno-fizyczny do jednego z liceów w Lubinie. Do którego? Wiele ich nie ma, niech to zostanie tajemnicą.
Ech, jakie to piękne. Być tak blisko legendy, a jednak tak daleko. Z szacunku dla samej postaci i reszty osób, które chcąc nie chcąc zostały zaangażowane (mam na myśli "znajomych" z fejsa), nie ma co przekraczać pewnych barier. Na pewno osobiście będę śledził losy Klocucha i mam nadzieję, że jednak kiedyś poznamy jego tożsamość. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
#klocuch
  • 5