Wpis z mikrobloga

Auto z salonu w rodzinie od 21 lat, ten sam właściciel, można powiedzieć, że wychowałem się z tym autem. Teraz ja jeżdżę nim od 7 lat, zadbany, garażowany, stale naprawiany, nieprzesadnie doinwestowany. Jednak troszkę już brakuje mi mocy, chciałoby się zmienić na coś lepszego, mocniejszego. Bo w tym brak klimy, trochę dużo pali (no lpg). Ale sentyment jest, serce by pękło jakby miał się go pozbyć (warty ze 3k, więc praktycznie rzecz biorąc nie opłaca się sprzedawać). Jak żyć.
A płacić 2x oc jednak szkoda :)

#motoryzacja #daewoo
  • 31
@Nooser: Widzę, że większość nie rozumie co to sentyment. Ja to znam, pozbywałem się Opla Vectry A 1.8i. Do dzisiaj ją wspominam i uważam, że była najlepszym autem jakim jeździłem :P Aż się łezka w oku zakręciła (,)
@twoja_tata69: Nom. Sentyment, dusza automaniaka i mamy taki efekt. Ojciec cały czas powtarza, aby się go pozbyć, ale wystarczy że przypomnę mu o jego pierwszym pojeździe, który żałuje ze sprzedał: MZ ETZ 250 to daje sobie spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nooser: 1. Źle mnie zrozumiałeś 2. Pojęcie gruzu to określenie aktualnego stanu auta, a nie jego osiągów. Na wsi może spotykasz same gruzy, ale pewnie widzisz ich coraz mniej a na drogach coraz częściej jak jedzie e36 to jest w dobrym stanie.

W dodatku e36 jest mega dobre w prowadzeniu po usztywnieniu zawieszenia i wymiany kierownicy, więc z tym upalanie to jest tak że chodzi tylko o kręcenie się w miejscu