Wpis z mikrobloga

Ostatnio kupiłem sobie e-fajka. Pani dała fajną zniżkę, jak zobaczyłem na necie, to cena byłaby sporo większa za taki zestaw. Mógłby ktoś polecić, jaki liquid kupić, gdzie, za ile? Ja na pierwszy kupiłem LiQueen 10ml (taki poleciła mi ta Pani) o smaku Black Currant-Apple, który mi całkiem przypadł do gustu, jednak dałem za niego prawie 20zł i chciałbym spróbować tańszej alternatywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poleci ktoś, coś? ʕʔ

#epapierosy #epapieros #liquidy
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mir0: jak Ci smakował jeden z najgorszych liquidów na rynku, to każdy Ci podejdzie. Gorsze od liqueena są tylko P1, Dr Jacki i Blue Misty
  • Odpowiedz
@Waspin: O jejku, przepraszam, że na pierwszy liquid do pierwszego e fajka wziąłem taki liquid
Właśnie dlatego piszę, żeby ktoś coś polecił nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mir0: no to poleciłem - wszystko poza 3 powyżej Ci podejdzie. Jeśli dla Ciebie to jest zbyt szeroki wybór, to ze swojej strony naprawdę jestem orędownikiem serii Lost Fog, szczególnie Neon Cream https://www.vapeclub.co.uk/the-lost-fog-collection-eliquids-short-fill/neon-cream-eliquid-by-the-lost-fog-collection-50ml.html
Bardzo dobra jest też seria Charlie's Chalk Dust, ja lubię od nich Moustache Milk i Sugar & Knife https://www.vapeclub.co.uk/charlies-chalk-dust-e-liquid/true-berry-sugar-and-knife-e-liquid-by-charlies-chalk-dust.html Sklep wysyła do Polski bez problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mir0: to się da bez problemu kupić w Polsce, wysyłają z UK tylko musi mieć 0mg.
Z rzeczy na miejscu a sensownych - VampireVape - jest na Edymie w formie premixów bodaj.
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: Nie znam się, to mój pierwszy sprzęt . Czytałem że te smoki są dobre właśnie na wypoku. Pani zabiła mi cenę z boxa, a właśnie nie chciałem kupować jakiegoś Volisha, z niższej półki. Powiem że jestem bardzo zadowolony. Jedyne co to niby mam kupować gestrze liquidy i nie wiem jakie brać. Jak trochę ogarnę to sam spróbuję je robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mir0: nie kupuje się takich liquidów (liqueen jakis najgorszy to nie jest imo, ale 10ml za prawie 20zł to ¯\_(ツ)_/¯), kupuj tzw. premixy (mix kilku smaków) sa np w buteleczkach 50mg (cenowo od 20zł do 50), do tego shot nikotyny (10ml) np 18mg i magicznie cała butelka 50ml się robi po wlaniu płynu nikotynowego -> 60ml z mocą 3mg .

Od siebie polece imo jedne z ciekawszych (sa to premixy
  • Odpowiedz
@kirk85: dzięki za odpowiedź. Właśnie sam chciałem coś zrobić z premixa k chyba jak dokończę ten olejek to spróbuję. Olejek taki kupiłem bo się po prostu nie znam a pani mi taki poleciła :)

Spróbuję tego co napisałeś, dzięki wielkie!
  • Odpowiedz