Wpis z mikrobloga

139344 - 27 = 139317

Trochę mało ale przez nierobów mundurowych.
I trochę #gorzkezale na #policja, kilka razy mi jakiś Burek #!$%@?ł na drogę. Zadzwoniłem po bagiety (2 raz w ciągu tygodnia) i co się okazało:
- że to normalne że psy biegają po wsi
- że rowerem to powinienem po mieście jeździć
- że powinienem jeździć bez słuchawek bo psów nie słyszę
- nie powinienem im truć dupy
- a jak już się zapuszczam po wsiach to mam wybierać te wsie gdzie psy nie biegają
WAM #!$%@? KURY SZCZAĆ PROWADZAĆ A NIE PODWYŻKI NIEROBY JEDNE!
Swoją drogą jakbym kręcił Małysza że policja zlewa tę sprawę to myślicie że @FaktyTVN będą zainteresowane? Bo mogę sporo zdjęć Burków pozbierać, screeny z mapy zagrożeń, na 997 to mi się już dzwonić nie chce.

W tym tygodniu to już 27km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
  • 17
@niepoprawny_pesymista ale jak przyjechali to interwencja potwierdzona, w notatnikach też mają to wpisane, bo muszą mieć, więc nie #!$%@? że słowo przeciw słowu, bo to tylko slang pierdół którzy żalą się na policję, a tak na prawdę nie mają podstaw więc mówią że skargi nie złożą bo się nie opłaca. Puszczanie psa żeby biegał samotnie po ulicy to wykroczenie, problem w tym że nie wiadomo czyj to pies i nie ma kogo
A potem hurrrr durrrrr bo Policji na mieście, wsi nie ma, albo jada 40 minut na interwencje bo sie ich wzywa kuhwa do takich spraw. I jeszcze z ryjem na patrolowke. Człowieku oni w momencie gdy Ty im #!$%@? jakieś glupoty z jasnie mądra mina powołując sie na kodeks Hammurabiego maja czekajace 2-3 interwencję.

Żeby Ci łańcuch spadł
@SpasibaMan:
to powiem ci tak kolego - sam #!$%@?
- po mieście jest ten sam problem - psy sobie latają, tyle że bezpańskie, dodatkowo - żulernia szcza i sra po katach, w #!$%@? ludzi parkuje jak leci na skrzyżowaniach, obszarach wyłączonych
- żeby nie zabierać im cennego czasu - dawniej zgłaszałem psy przez mapę zagrożenia - pomyślałem pojadą na patrol zwrócą uwagę, ktoś by na wsi dostał #!$%@? i by nie
@Maro88z: no to policzmy:
W tym powiecie gdzie dzieje się akcja było 4.5k interwencji rocznie, są 2 komendy więc pewnie patroli jest też coś koło 2, może i więcej.
4.5k /365 = 12.3 interwencji dziennie, ~6 na patrol na dobę to chyba nie jest #!$%@?.
A potem są takie akcje jak z tym amstafem co zagryzł owczarka bo przecież to tylko pierdoły są. Z tym patusem co zabił babkę było tak
@ostatni_lantianin już samo to #!$%@? o w11 i pączkach wystarczająco dużo o nim świadczy. Skąd oni (w sensie antypolicyjne płaczki z wykopu) te #!$%@? pączki wzięli? Chyba za dużo amerykańskich pseudokomedii w TV oglądają. Jeszcze nie widziałem żeby policjant paczką #!$%@?ł. Hot doga ze stacji owszem, chociaż ostatnio z braku ludzi nawet na hot doga czasu nie ma bo tyle interwencji wisi.

@ostatni_lantianin lepiej już nie pisz nic bo się błaźnisz.
@abrakadabra125: weź się nie sap bo ci żyłka w odbycie pęknię i kija okrwawisz, o tych pączkach to aluzja do opieprzania się na służbie, jakim trzeba być dzbanem żeby wierzyć że ktoś serio uważa że policja w PL #!$%@? pączki choćby dlatego że ludzie się lubują w kebsach jakiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)