Wpis z mikrobloga

@FHA96: zbiłem wszystkimi PP które miałem trzy poziomy murku (od 16 do 18) i ten ostatni, osiemnasty, będzie wybudowany 10 minut po wejściu pełnej zagrody offa, chciałem jeszcze ten osiemnasty poziom dobić ()
@MaddoxX1911: w sumie więcej nawet za bardzo nie potrzeba, bo nie siedzę w grze jakoś mocno, raptem kilka wiosek mam i czasem wejdę zrekrutować deffa, ale ten atak który teraz na mnie idzie to sprawa honorowa XD
@MaddoxX1911: ostatnie wsparcie doszło, za cztery minuty murek będzie gotowy (jednak pisząc z pamięci się pomyliłem, na szybko wbiłem 15, 16 i 17lvl), a za dziewięć minut wejdzie off, pochwalę się raportem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaddoxX1911: @FHA96: ubiliśmy gnoja! ()

Teraz zabawny fakt - miałem 9 wiosek, ale rozpadało mi się plemię, gdy wyjeżdżałem na tydzień i nie miał, kto przejąć zastępstwo, po powrocie byłem bez plemienia i bez połowy wiosek. Zacząłem się odbudowywać, większość moich współplemieńców dawnych przeszło do wroga, a ja grałem bez plemienia, miałem już 10 wiosek, poza jedną wszędzie rekrutowałem deffa. Ale dopiero zacząłem,
Zileonka - @MaddoxX1911: @FHA96: ubiliśmy gnoja! (。◕‿‿◕。)

Teraz zabawny fakt - mia...

źródło: comment_ZA0WNgMRTTVHm2MUDsMlG9b3eCDc1PKZ.jpg

Pobierz
no i obstawiłbym ją dużo lepiej, ale za daleko miałem wioski "stare", czyli sprzed rozpadu plemienia, a tylko w nich miałem prawie pełne zagrody deffa, atak szedł około godziny, nie byłem w stanie tam zdążyć deffem
@MaddoxX1911: no ja właśnie byłem w plemieniu które dobrze rokowało, chciałem być na tyłach, produkować deffa i słać na front. No i tak się działo, dopóki plemię się nie rozpadło praktycznie z dnia na dzień i wszystko jak krew w piach ( ͡° ʖ̯ ͡°)