Wpis z mikrobloga

@Trupi_opos: przecież to nie twoja sprawa. Nikt ci tego nie narzuca, za to wy próbujecie narzucić wasze przekonania innym. Ja jestem ateistą i jakoś nigdy nie spotkałem się z tym, aby mi ktoś narzucał swoją wiarę, a wy piszecie swoje bajtowe historyjki, aby nakręcać innych na szkalowanie katoli. To właśnie jest smutne, bo jakbyście mieli własne życie to nie chciałoby wam się go tracić, a że nie macie to jedynym celem
@WesolyKapelusznik: problem lezy w katolikach, to co sie ostatnio dzieje na wykopie to sprzezenie zwrotne ich dzialan, na wykopie i w panstwie. gdyby tylko w koncu zajeli sie soba i swoja wiara, nie dajac #!$%@? o innych i nie mieszania sie do ich zycia, zapanowal by w koncu spokoj.
@tyqp: Remedium na to jest bardzo proste, mianowicie: ateiści dają na czarną tagi katolików, katolicy tagi ateistów. Dziękuję, Wielka Wojna Wykopowa zakończona. To jest takie trudne? Nie odpowiada mi treść, to po to jest czarna lista, żeby takie treści oddzielać od tych, które nas interesują. A stale przegadując się i wyśmiewając nawzajem, zbiorowo udowadniają, że jedni są głupsi od drugich. Człowiek na poziomie ustąpi, bo szkoda mu czasu na bezsensowną polemikę,