Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros
Dzisiejsze zakupy na podstawie mojego poprzedniego wpisu (znajdziecie na profilu, pytałem co polecacie z @E-DYM).

° Virtus Grapefruit Breeze - spodziewałem się shitu jak niektórzy mówili, ale pozytywnie się zaskoczyłem. 120ml za 20zł, zapach jak soczek, smak lekki i przyjemny, nie za intensywny, ale da się wyczuć. Na plus, nie ma tragedii i wypróbuję w przyszłości coś więcej od nich.
° Pra Liquid Frozen Strawberry - 30ml za 8zł. Bardzo przypasował mi smak i zapach, czuć bardzo dobrze przyjemną truskawkę, świetne odświeżenie po moich poprzednich liquidach. Polecam mocno, tym bardziej wypróbuję coś jeszcze. Nic do zarzucenia.
° Hippz Aloe Pomegranade - tego jeszcze nie testowałem, ale w komentarzach jutro dopiszę. 20zł za 50ml. Zapach również przyjemny, intensywniejszy od Virtusa.

Zakupy udane. ( ͡ ͜ʖ ͡)
rockydoggy - #epapierosy #epapieros
Dzisiejsze zakupy na podstawie mojego poprzednieg...

źródło: comment_mjCM6jOFmVBsjPDsl0eRRSoRIfaSk28m.jpg

Pobierz
  • 18
  • 0
Hipzz Aloe Pomegranade - również czuć leciutką ochłodę, lecz minimalnie mniej smaku granatu, niż grejpfruta w Virtusie, a bardziej aloesu. Wciąż pychotka za taką cenę, niby "najsłabszy z całej trójki", ale chętnie dam jeszcze mu szansę. Zastanawiam się, czy w kolejnym zamówieniu nie powtórzyć po prostu tej trójki marek, ale z innymi smakami, a dopiero przy jeszcze kolejnym dopiero zupełnie czegoś innego spróbować.
@rockydoggy: dobre te praliquidy, truskawka też mi bardzo posmakowała, spróbuj jeszcze choco mint, męczę już 3 butelkę i jeszcze się nie znudził, kupie kolejną, według mnie najlepszy, aaa i coco cookie, też bardzo spoko, nie męczy tak człowieka jak inne ciastkowe olejki
@emerek: "Chłodu" z tej trójki najmniej, praktycznie w ogóle, prędzej nutkę grejpfruta. Zdecydowanie więcej w Hipzz, a jeszcze trochę więcej (ale nie że przesadzone, a idealnie) w Pra Liquidzie.