Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jak to możliwe, że w katolickim kraju nie ma chyba ani jednej szkoły w której można cywilizowanie się umyć po lekcji WF? Cywilizowanie, czyli z każdą kabiną prysznicową oddzielnie zamykaną i suchym przedsionkiem?
Czy to nie zabawne, że Kościół "walczy" z najróżniejszymi zgorszeniami, a to przyjął do wiadomości bez zająknięcia?
#edukacja #bekazkatoli
  • 13
@marc1027: nawet jakby było wszystko zamykane i nic by nie było widać to ile trwa przerwa? 10-15min myślisz ze np 15 chłopa albo dziewczyn sie zdarzy umyć jak sa np 2-3 kabiny? Czasem sa łączone lekcje wf i jest po 30 osob. Musieliby jebnać 15 kabin na każda szatnie także powodzenia xd
@Anty_Chryst: OK, to czemu KK nie lobbował za likwidacją tych siejących zgorszenie pryszniców w ogóle? No sorry, mnie wychowano w katolickiej rodzinie, wciąż jestem katolikiem, nigdy nie byłem na basenie, nagle mając 18 lat odkryłem że sieje się takie zgorszenie i że brak tych zasłonek to niby normalny. Non possumus!
@marc1027: to jest dla picu chociaż jak chodziłem do gimby to widziałem ze licealiści ktorzy chodzą na jakieś zajęcia dodatkowe z siatki czy czegos normalnie sie tam kąpali. Tylko ze ich było razem 4 xd
Też się pytałem, jak innych znajomych katolików. Nie wiedzą.


@marc1027: Ale uważnie przeczytałeś moje pytanko aczkolwiek jak nie dasz rady odpowiedzieć to trudno? xD
@marc1027: co za głupoty, na zachodzie faceci na basenach, saunach i siłowniach myją się wspólnie nago i nikogo to nie interesuje. Jeśli świat nie pasuje do wymawianych dzieciom bajeczek jak to ludzkie ciało nie jest złe i grzeszne, to nie zmieniaj świata pod bajeczki, tylko pomóż chronić kolejne pokolenia przed głupimi bajeczkami.