Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z Poznania - mam miesiąc na kupno sobie garnituru. Problem w tym, że do tej pory jak kupowałem garnitur to miałem osobę, która potrafiła mi w tym wszystkim doradzić. Nie mam po prostu oka do tego. Jak przymierzalem to czułem się w nim spoko, ale dopiero jak mi powiedziano, że tutaj leży nie tak, ten krój jest nie do końca dla mnie i dostałem nowy to faktycznie widziałem, że ten drugi na mnie lepiej leży. A następny jeszcze lepiej ;)
I w związku z tym - gdzie polecacie się wybrać po garnitur, a jednocześnie uczciwie doradzi w czym jest mi dobrze.
W tej chwili potrzebuję na ślub przyjaciółki i w najbliższym czasie nie planuję go powtórnie zakładać, nie zbliża się żadna okazja (a na rozmowy o pracę w garniaku raczej nie chodzę ;) ).
Celuję w klasyczny, ciemny, wełna/wełna z jedwabiem. Cenowo to zakładam 1500 zł, ale jak coś mi przypadnie do gustu to mogę jednak dorzucić.
#garnitur #modameska #poznan
  • 20
  • Odpowiedz
@venomik: Jak chcesz dobrego podejścia to nie idź do Milera. Zwykłe janusze biznesu, wciskające przeciętny produkt opisany jako hurr durr nie wiadomo co.
Przy 1,5k na sam garnitur spróbuj z czymś za 1400 z Suit Supply (może Havana albo Lazio). Warto się dokładnie pomierzyć z pomocą drugiej osoby, porównać z tabelą rozmiarową i zamówić (albo zamów 2 sąsiednie rozmiary i zostaw lepiej leżący, drugi odeślij - nie płacisz za dostawę, zwrot
  • Odpowiedz
@venomik: w factory w Luboniu czasem jest w Pruchniku właściciel. Super się zna, często da rabat żebyś tylko kupił więcej rzeczy. Ekspedientki też powinny doradzić sensownie chyba
  • Odpowiedz
@Yoggi widzę od kilku lat swojej wersji nie zmienił :D taki łysy dziadek? On nie jest właścicielem, w internetach piszą, że to "chłopak" którejś babki w szefostwie Prochnika.
Ale fakt, potrafi dobrze dobrać garnitur
  • Odpowiedz
@Yoggi: @nieteczasy2: Wyobraźcie to sobie. Wchodzę i pytam kiedy bedzie moze taki lysy pan, ktory twierdzi, ze jest wlascicielem, ale tak naprawdę tylko konkubent kogos z zarządu. Bo generalnie chcialbym, zeby mi pomogl :D
  • Odpowiedz
@venomik: @nieteczasy2: nie wiem czy dobrze kojarzę ale tam już próchnika nie ma. W avenidzie tez zamknęli sklep.
Ale sam wiem o jakim lysym mowa bo też na niego trafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezły gość i też mówił że jest właścicielem a tutaj tylko na zastępstwo xD

Generalnie w faktory polecam Giacomo Conti- babki fajnie doradzą a dodatkowo mają krawcową na miejscu.
I koszule Też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venomik: Polecam sklep Lonsyl na Chartowie. Prowadzi je miłe małżeństwo, pomogli mi dobrać cały komplet (garnitur, koszula, mucha, pasek i buty). Do tego robią odpowiednie przeróbki.
  • Odpowiedz
@Yoggi: tam w sumie tylko właściciel robi robotę, pamiętam jak świetnie mi dobrał garnitur i zachęcił do przyjścia po koszulę za jakiś czas - jak przyszedłem i go nie było, to wyszedłem z niczym, bo reszta obsługi w sumie nic nie potrafiła doradzić
  • Odpowiedz
Próchnik zbankrutował.
Za 1500zł można uszyć garnitur u krawca, tylko za dobrą cenę materiał znaleźć.
  • Odpowiedz
@venomik: polecam Bytom, poważnie. Przy zakupie garnituru jakieś pół roku temu była promocja, że w sumie za 1000 zł (o ile dobrze pamiętam) można było dobrać sobie cały zestaw - starczyło na wszystko. Od poszetki po buty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elleshar: Avenida, ale nie pamietam sklepu :(
Ale nie kupowalem pelnego normalnego garnituru, kolezanka kompletowala mi oddzielnie spodnie, marynarke, krawat, buty i koszulę. Wszystko w jednym sklepie.

Nie jestem fanem takiego rozwiazania, ale wyszlo jej swietnie.
Mogę ja spytac co to byl za sklep.
  • Odpowiedz