Wpis z mikrobloga

@smaguire: co ma mycie do pocenia się? Poza tym, że naturalnie myjemy się częściej w okresach letnich, ale to nie oznacza, że przestaniemy się pocić. Można zmienić dietę i stosować preparaty na nadmierne pocenie się, ale nadmierne, nie da się zablokować potu, to naturalne.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: tak, jak jest zero stopni i światło słoneczne przez 7 godzin w ciągu doby to rzeczywiście dużo więcej da się zrobić, zwłaszcza na powietrzu xD chyba jak się jest kretem i kopie tunele pod ziemią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sIcKwOrLd: wy jesteście #!$%@? wykopami. Normalni ludzie potrafią wyjść ze swoich piwnic i dobrze bawić się również w śniegu na "strasznej" pizgawicy.
A w lato przecież i tak nie wychodzicie to o #!$%@? chodzi? XD
  • Odpowiedz
@advert: To zależy co się robi. Jak ja siedzę w książkach to zdecydowanie łatwiej mi siedzieć pod kocykiem, z ciepłą herbatą, jak pogoda na dworze nie kusi do wyjścia. W lecie jest mi się trudniej skupić jak jest słońce i jedyne na co ma się ochotę to wyjść na rower i mieć wszystko gdzieś
  • Odpowiedz
Z racji tego, że nie mam problemu z nadmiernym poceniem sie, nie czuje potrzeby szorowac odwloka wiecej niz raz/dwa razy dziennie w lato - w przeciwienstwie do zimy i calodobowym trzymaniu smierdzacego usmolonego pieca. Gdyby nie ww fakt to zima byłaby całkiem znosna. A tak to idz pan z tym mrozem w pieruny. Zawsze zimowe zazdro blokersi. Panie bóg daj dotacje na gaz.
  • Odpowiedz