Wpis z mikrobloga

@GammaButyrolakton: @NieObywatel
ja mieszkam w duzym miescie w uk i, odpukac, nigdy nic nieprzyjemnego mnie nie spotkalo a zdarzalo mi sie nawet srednimi dzielnicami po zmroku chodzic i nikt mnie nawet nie zaczepil...
A mialam kiedys w Polsce na studiach jak wracalam z miasta dosc krzywe akcje ze trzeba bylo uciekac bo dresy z fasem na twarzy czaily sie w bramach i wiem ze moglo mi sie siegnac i
  • Odpowiedz
@NieObywatel: wydaje mi sie ze cala imigrancka halastra zaczela sie uczyc zycia tutaj i wiedza ze konflikt z prawem to ostatecznie klopoty i nic poza tym. Ze rozbojami kradziezami i gwaltami tylko utrudniaja sobie zycie bo wyzyc z tego na dluzsza mete sie nie da jesli nie jest sie gangusem na wysokim szczeblu albo baronem narkotykowym. Co powazniejsza firma z lepsza praca sprawdza DBS wiec glupim wybrykiem mozna sobie zamknac
  • Odpowiedz
@kurajmotydebilu: wszędzie tam gdzie patusom przez ich własne kompleksy wydaje się że ludzie nie lubią ich nie temu że są mrukliwymi bucami którzy zamiast integrować się, burczą coś pod nosem w swoim wschodnim narzeczu bo nie znają języka i uciekają do swoich, a temu że są potomkami husaryii xdddd
  • Odpowiedz