Wpis z mikrobloga

pasta o skupie katalizatorów.docs


@Emil1803: ( ͡º ͜ʖ͡º)
"Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a
loginnawykoppl - > pasta o skupie katalizatorów.docs

@Emil1803: ( ͡º ͜ʖ͡º)
"Pamię...

źródło: comment_iCLXObjHRkR4tHAii3PWwC0GBW4Y1vIx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl:

Norbi

Szanuję. Gość jest genialnym muzycznym strategiem. 20 (słownie: DWADZIEŚCIA) lat temu wydał 1 (słownie: JEDEN) "hit" przy którym produkcje Sławomira nadają się do Rock 'n' Roll Hall of Hame, a mimo to co chwile ktoś mi tę mordkę przypomina.
  • Odpowiedz
... oraz zbiorników na gaz xD


@loginnawykoppl: Kurde, wiem, że temat zupełnie inny, ale ja w sumie taką reklamę popieram. Ja wiem, że to trochę dziwnie wygląda facjata na zbiorniku z gazem, ale jeżeli jest się takim Norbim, to nawet po chwili życia 'luksusowo', trzeba wrócić do normalnego życia i jeżeli rzeczywiście korzysta z ich usług i jest zadowolony, to ja popieram ich reklamę (jest napisane 'jako klient polecam' co pozwala
  • Odpowiedz
  • 36
@loginnawykoppl kurde można z niego toczyć beke. Ale gość jest mega obrotny. Był z nim fajny wywiad na Weszło. Twórca jednego hitu, zgadza się, ale dzięki temu wyrobił sobie pozycje, prowadzi zawodowo imprezy i co miesiąc od 20 lat zarabia po 20 koła na miesiąc.
  • Odpowiedz