Wpis z mikrobloga

@ugly0ne: Polecam TOPEAK RideCase, korzystałem z dedykowanego dla iPhonea 5, nie było szans, żeby to odpadło czy coś się stało z telefonem - telefon wkładasz w specjalne etui, które później jest dopiero wpinane w uchwyt. Z tego co pamiętam mają też "uniwersalne" wersje dla androidów :D
PS. Swój egzemplarz wyrwałem na OLX za jakieś 50-60zł, więc mieści się w przedziale cenowym :D
  • Odpowiedz
@ugly0ne: Ja się cykam w uchwycie. 2 połamałem. Jedno do latarki na baterie 18650, teraz sam sobie zrobiłem uchwyt z ekspanderów.
A do telefonu mam takie coś - https://allegro.pl/torebka-na-rame-merida-ph-bag-bg-md075-telefon-m-i7083134296.html
Telefon normalnie da się obsługiwać - dotyk działa przez tę folię. A do środka wkładam power bank i telefon się dodatkowo ładuje.
h4nter - @ugly0ne: Ja się cykam w uchwycie. 2 połamałem. Jedno do latarki na baterie ...

źródło: comment_0caW5URUVA1ntomba5SI6JHzIH1B5ALn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ugly0ne: przyłączam się do polecających GUB-a. Tylko do kompletu zamów dla bezpieczeństwa gruby silikon i będzie super bezpiecznie.
  • Odpowiedz
@h4nter: Mam taką na innym rowerze. Tak sobie się sprawuje, bo rzepy się rozchodziły i trochę zwisa na bok. Nowy uchwyt szukam specjalnie na kierownicę.
  • Odpowiedz