Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem Ciebie na czarno dopiero po TRZECIM niesmacznym komentarzu. Do teraz wisi tam mnóstwo innych krytycznych opinii o mojej żonie, ale nikt tak jak Ty nie robił tym spamu.


@lakukaracza_: trochę żałosne. Wrzuciłeś zdjęcie swojej pół nagiej żony z prowokacyjnym napisem licząc sie z tym, ze druga strona odpowie z przytupem, a teraz czarnolistujesz bo "olaboga żone mi obrażajo"

Trzeba było wziąć to na klatę jak twoja żona wzieła
  • Odpowiedz
@osiemsetjeden: Mnie to tylko niesamowicie bawi, że ktoś może namówić swoją żonę do pokazania cycków, dla jakiejś nic nieznaczącej wojenki na gównianym portalu ze śmiesznymi obrazkami xD
  • Odpowiedz
trochę żałosne. Wrzuciłeś zdjęcie swojej pół nagiej żony z prowokacyjnym napisem licząc sie z tym, ze druga strona odpowie z przytupem, a teraz czarnolistujesz bo "olaboga żone mi obrażajo"

Trzeba było wziąć to na klatę jak twoja żona wzieła napis.


@gangsteris: Wziąłem na klatę, dwa inne wpisy tego mirka dalej wiszą, zresztą wisi tam kilkadziesiąt obrażających moją żonę wpisów, więc Twoja teza jest nieprawdziwa. On spamował i dostał za SPAM czarno, nie za obrażanie.

Tak swoją drogą to ciekawe czy twojej żonie jest miło wiedząc ile szamba sie na
  • Odpowiedz
Moja żona wkrótce kończy 40 lat i ostatnią rzeczą byłoby się przejmowanie tym


No sory, ale to tym bardziej nie świadczy dobrze, ze ktos dojrzały uczestniczy w głupiej wojence na jakimś portalu...

Jest to sposób na zwrócenie na siebie uwagi i tym samym na treści, które tu publikuje. Brak rigczu to jest żalenie się światu, że dorosły człowiek robi co chce z poszanowaniem prawa i wyzywanie go.


W
  • Odpowiedz
W takim razie jezeli musisz angazować cycki swojej zony by zwrócić uwagę na tresci, to najwyraźniej są słabe i musisz posiłkować sie głupią prowokacją a samym wpisem nic nie osiagnąłeś, bo całkowicie odwrócił uwagę od contentu. Jak dla mnie pogrążasz sie coraz bardziej.


@gangsteris: Chcesz mi dogryźć, ale inteligentnie co? Żeby wyjść na mądrale? Popularność tego co robię na wykopie łatwo sprawdzić ilością moich wpisów w gorących.

Pragne zauważyć, ze
  • Odpowiedz
Chcesz mi dogryźć, ale inteligentnie co? Żeby wyjść na mądrale? Popularność tego co robię na wykopie łatwo sprawdzić ilością moich wpisów w gorących.


Nie wiem co piszesz, jak sie udzielasz. Wiem jedno, teraz wiele osob zapamięta cie z tego, ze posłużyłeś sie cyckami swojej zony jakoby mial to być argument ostateczny w wygraniu dyskusji. Tak swoja drogą to zaszufladkowałeś sie sam, bo przy kazdej mozliwej dyskusji ktos moze uzyc cycków twojej żony
  • Odpowiedz
Nie wiem co piszesz, jak sie udzielasz. Wiem jedno, teraz wiele osob zapamięta cie z tego, ze posłużyłeś sie cyckami swojej zony jakoby mial to być argument ostateczny w wygraniu dyskusji.


@gangsteris: Cyckami mojej żony posługuje się od roku. Były cycki z dedykacjami, cycki na dzień walki z ksenofobią... ale jakoś zauważyłeś je dopiero jak katolikom się oberwało cyckami.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ A mnie wrzuciłeś za co? Za wskazanie powiązania w sensie stricte teologicznym między moralnością, a wiarą? Daj spokój stary, wrzucasz tam wszystkich z których nie można się ponabijać, bo potrafią prowadzić dyskusję.
  • Odpowiedz