Wpis z mikrobloga

@wAlecznapalka69 grałem w kółko w demo jak głupi, bo nie miałem kasy na oryginał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Podczas gry często katowałem płytę "Californication" Red Hotów, która była wtedy na topie. Jak zobaczyłem teledysk do tytułowego utworu, to od razu skojarzył mi się z Driverem

Dokładnie tak samo grałem, z tą płytą w tle!
  • Odpowiedz
@wAlecznapalka69: o hui grałem ja #!$%@?, miałem nawet żółtą kierownicę Logitecha, od starego dostawałem zjeby że mam w to nie grać bo będę się #!$%@?ł samochodami w realu. Ale za to jak chrzestny przychodził to zawsze lubił patrzeć jak gram i lubił #!$%@?ć mojego starego samemu rozkręcając głośniki na prawie maxa. Najgorsza misja ever to przestraszenie jakiegoś #!$%@? „wariacką” jazdą. Najbardziej zapamiętałem tego ledwo żywego polskiego lektora xD Jak były
  • Odpowiedz
@wAlecznapalka69: Pamiętam jak miałem pirata na PSXa. Kupiony na Stadionie 10-lecia. I to była dość ciekawa wersja, bo była spolszczona. Ale robiona jakimiś prawdopodobnie bazarowo-domowymi metodami przez Ukraińców albo Rosjan, bo pamiętam, że wszystkie dialogi po polsku były z akcentem i czasami niewiele można było z nich zrozumieć.
  • Odpowiedz