Wpis z mikrobloga

@pijekubusplay: Tylko dla takiej osoby to raczej będzie trudne, skoro niektórzy nie mają w ogóle kontaktu z kobietami. Tym bardziej, że takie udawanie kiedyś wyjdzie ;) A dla normalnych ludzi taki poradnik to tylko truizmy. Mi się wydaje, że w takich przypadkach musi trafić swój na swego
  • Odpowiedz
@lambiczi: Jak wyjdzie to już sobie pomacają/poruchają i tyle. Oczywiście ja pisze jak komuś zależy tylko na seksie.
Będzie trudno ale im szybciej zacznie obcowac z kobietami tym lepiej, tak samo jak uczysz sie programowania to na początku jest cholernie ciężko, nic nie rozumiesz ale piszesz linijki kodu i coś łapiesz.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay Nie męczyły mnie te kwestie:
- ej czemu on wyciska więcej na klate skoro krócej ćwiczy?
- ehh moja dziewczyna znowu ma focha
- co by jej tu kupić na walentynki?
- a co jeśli ona wróci do byłego?
- jprdl nie mam czasu nawet do niej napisać
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: No wlasnie wiec tego nie mówi i sie dziwi że zostaje kolegą xD
hjahahaha tak dla alpha jest wszystko zarezerwowane, a co dla niesmiałych mireczków czy przegrywów? Pocenie się i czerwona twarz przy słowie s--s. Jak już nie wyglądasz jak chad czy alpha gość to chociaż sie zachowuj w podobny sposób bo on działa jak widać.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: cos ci wyjasnie

ALPHA gada o ruchaniu - no no pewny siebie facet, ma swoje potrzeby, no spoko
beta gada o ruchaniu - zboczeniec HALO ON MNIE MOLESTUJE

ALPHA nie gada o ruchaniu - ooo romantyk, ale super, myslalam ze tacy faceci
  • Odpowiedz
@slako: no jak chad siada szeroko na ławce to znaczy że mireczek musi jak p---a?
jak chad idzie wyprostowany to znaczy że mireczek musi iśc zgarbiony bez pewności siebie? Nie mówie kopiować 1 do 1 wszystko ale nie za ladny facet tez moze starać sie to ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: Ale ja to wiem :D Ale im szybciej sie beta lub przecietniak dowie że nic z tego, tym wiecej czasu zaoszczędzi i pokaże ze ma swoje potrzeby i umie je zakomunikować. A jeśli i wyglądasz słabo i mowa ciała jest słaba to całkiem c--j, a czasem laska zobaczy: oho przeciętniak ale ma zasady, mówi wprost, a nie jakaś ulizana p-------a.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: 100% racji!
Tylko Ci nieudacznicy nigdy tego nie zrozumieją.
Sami są ograniczeni przez wymysly, ze jak żartuje - pajac, powie o seksie - zboczeniec itp.
Czegoś nie zrobię bo to udawanie, ale jeśli zrobisz raz, drugi, piąty i zacznie wychodzić to przestaniesz udawać, tylko wejdzie Ci to w nawyk. Skoro natura nie obdarzyła Cię twarzą 10/10 czy wzrostem(chociaż uważam, że to mniejszy problem) to musisz sobie radzić tym co
  • Odpowiedz