Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich wykopowiczów!
Wracam z piwnicy z moją kolejną produkcją!
Przez ostatnie półtora roku, po pracy tworzyłem moją czwartą już grę mobilną.
Almighty: God Idle Clicker” to bardzo prosty zabijacz czasu z lekkim aspektem edukacyjnym.

Odnośniki do gry:

Android:
Google Play
iOS:
iOS AppStore

Proste wprowadzenie w grę:
Wcielamy się w rolę Boga, który prowadzi badania nad nowymi ziemskimi gatunkami form życia, rozwijając tym samym świat - wprowadzając go w nowe eony. Posiadając specjalną moc jaką jest “wielki wybuch” możemy zacząć rozwój świata od początku zbierając jednocześnie całe doświadczenie, które zebraliśmy w tej iteracji. Każdy “wielki wybuch” pozwala nam podnieść poziom naszego Boga i tym samym zajść dalej w eonach oraz odnaleźć więcej form życia dostępnych w grze.

Kilka faktów na temat gry:
Gra istniała już w formie otwartych beta testów od dobrych 4 miesięcy i powolutku w swoim tempie rozwijała się dzięki społeczności i jej pomysłom. Testerzy obecnie tworzą wspaniałą zgraną grupę na kanale Discord. Obecnie znajduje się na nim ponad 220 osób aktywnie rozmawiających i dzielących się swoimi pomysłami. Gra wciąż będzie rozwijana a następne aktualizacje zostaną wydane już w najbliższych tygodniach.

Gra dalej nie jest idealna i na pewno można znaleźć kilka błędów, aczkolwiek robiłem ją całkowicie sam. Staram się je zniwelować zaraz po zgłoszeniu lecz proszę o wyrozumiałość (robię ją po pracy i czasem ciężko wszystko naprawić) i śmiałe ich zgłaszanie :).

Gra posiada polski język, lecz dużo do tłumaczenia wciąż pozostało. Poza pisaniem kodu, gra zawiera mnóstwo tekstu, który musi zostać ręcznie przepisany na polski. Wraz z aktualizacjami dodaje więcej tłumaczeń

Pozdrawiam Wszystkich!

Tutaj kilka kuponów na darmowe diamenty i paczki z materiałami.
(Każde 50 wykopów to 25 nowych kuponów - 1 kupon z serii może zostać użyty tylko 1 raz przez gracza)

1) NMwID0RB5
2) AKa8I05uC
3) nFJBHruXK
4) 8hFSiwsvs
5) RQlIyObTX

6) 5l0xdZ05A
7) LHTVj9Z0V
8) 1VyawW91S
9) xCuFm4SKG
10) xGli2p7uE

11) xqIrBNliu
12) WBelnLUnJ
13) JFr8jconU
14) qqbfizeVF
15) keNkqJN7e

16) mXsgtZdu5
17) EgOlgn6zc
18) ZXOy6WaIa
19) SpZyUjN8R
20) 2Ru3eZ6z7

21) mIhXD12cx
22) D8aZhIGjH
23) VYzoGAoVH
24) 3CaUwtDeV
25) vtYtOmmEI

#gamedev #gryandroid #gryios #funventure
  • 109
Druga seria:

8hFSiwsvs

zxLbywwac

IwIAHPj17

WryuAOLvX

2stmX4lft

mTv1kHxD6

s1dUS4tB2

pyWVONKf3

JWwTustaJ

JCwpxZlMD

aCMTK08eG

RD2GJ4HoI

7d1n7OUsY

jAjey5wYV

QWJZonezf

OqP2JYXUh

MV1QZk1v7

shSUlLsUS

FxMKApBaX

p3ZGYHET5

Qy7VDxEF0

Ssq1fbpAc

TILNjTDRl

XgRz87BcQ

aj0C1xQVE

tbDan4yWf