Wpis z mikrobloga

Cześć fajni ludzie. Bardzo mi miło, że moja pixel artowa gierka tak wam przypadła do gustu i pod wpływem paru komentarzy oficjalnie zakładam tag #pixelemirka gdzie będę regularnie informował was o progresie i podrzucał nowy kontent. Tymczasem dla smaczku dołączam plakacik z protagonistą w wyższej rozdzielczości. Nie będę teraz jeszcze się rozpisywać o fabule, ale gwoli ścisłości czas akcji to późne lata 70te, jesteśmy typowym hipusem, jeździmy z przyczepką kempingową i swoim psem po świecie, ale mimo wszystko gra ma być utrzymana nieco bardziej w konwencji rozleniwionego przygodowego horroru, bo nie jest to sielankowa wakacyjna wyprawa, a ucieczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tworczoscwlasna #pixelart #pixelday #grafika #gamedev #pixelemirka
U.....i - Cześć fajni ludzie. Bardzo mi miło, że moja pixel artowa gierka tak wam prz...

źródło: comment_HLKsNiY4LjpQlsYFwr9q6xgbIfYJ8ZHv.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (550)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kozik369 @Kralizek @Vivec @Ursus-maritimus @veilofdisguise @lubie-sernik @Drzewo3 @whoamix @namietna_kaszanka @Unakit77 @piromorfit @rzezol @bakayarou @Dubarel @Ermine @laptopik @der_Narr @Teodoriusz @kotke02 @Rozmyk @Kromag @LewitujacyMnich @goorskypl @zdjecie_z_wenszem @kafar22 @Traviu @szczur_z_rur @KwantowyKasztan @Ichaerbledd @mlody_inteligentny_skromny @regis_uszatek @Misericordia @
  • Odpowiedz