Wpis z mikrobloga

@plaisant: Ja ci powiem że to po prostu najlepsze podejście. Lepiej mniej a pewniaka. Na BTC dobrze wyjdziesz ale z hodlem na kilka lat co najmniej. Ja zamierzam trzymać ze 3 halvingi. Za jakieś 10 lat może zacznę używać ;)
Jestem 10 lat młodszy od @pawlo74: mam 34 lata, więc spokojnie mogę jeszcze czekać. Nawet dłużej. Ty też pewnie nie jesteś stary. Gdzie ci się spieszy? Po 40 i po 50 też będziesz miał życie i tez będziesz chciał mieć sianko :) Nie musi być już dziś.

Wiadomo ze na altach można więcej zarobić ale można też więcej stracić. To po prostu hazard. Ci ludzie tutaj są niecierpliwi i chcą wielkich pieniędzy już dziś. Patrz ilu alciarzy a ilu z nich się dorobiło? To po prostu hazard i to z krótkim terminem bo alty żyją bardzo krótko. Ciągle przychodzą nowe i zastępują te stare. TOP coinmarketcapu cały czas się rotuje i to nawet na przestrzeni miesięcy a co dopiero lat.
Ja też bym chciał pomnożyć szybko i mieć dużo chajsu ale nie będę ryzykował na tych shitach. Zbyt duże ryzyko, to niepewny biznes. Lepiej spokojnie kumulować BTC bez względu na cenę. Wtedy ja uśrednisz i na przestrzeni lat dobrze na tym wyjdziesz. Będziesz kupował i w dołkach i w górkach. Ludzie tu są chciwi, kombinuja i na tym tracą. Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości a oni próbują to zrobić z altami.

Nawet jeżeli któryś z nich nieraz trafi alta na którym szybko zarobi 100% to:
1. Mało w niego zainwestował, bo to alt i się bał. Jeden z wielu altów na którym musię udało.
2. To co zarobi i tak straci bo zacnie urobkiem handlować i zawsze się pomyli i sstraci wszystko na jakimś shicie.

Chytry traci dwa razy. Pokaż mi tu kogoś kto się dobrze dorobił na shitach. Wciąż te same dzieciaki ktre powtarzają że na shitach dużo można zarobić a jakoś im się to nie udaje. Lepiej spokojnie hodlować BTC bo on nie padnie. Shity się zmienia.
Albo inwestujesz albo się bawisz w hazard i się zerujesz. Nawet taki niby "pewniak" jak ETH kosztował ponad 1300$ i jak spadł... Nie ma co kombinować i być chytrym. Po prostu spokojnie akumuluj i hodluj sobie BTC.
Wiadomo. Za jakiś czas zobaczymy wiele krypto które bardzo mocno urosły, ale to garstka z wszystkich. I tak byś ich nie trafił. Masz czas na wzrosty BTC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja też będę szukał jakiegoś fajnego ICO do zainwestowania, ale bardzo ostrożnie. Ważny jest jego marketing i ludzie którzy za nim stoją. Jak zobaczę znane mordy ze świata krypto które już wcześniej zrobiły krypto, nie porzuciły projektu i doszedł on np do top15 czy top10 to może w coś wejdę.... Ale i tak szybko zrealizuję zyski bo wiadomo jak każdy shit szybko rośnie i nagle spada. Mam kilka projektów na oku, ale będę przy tym bardzo ostrożny. Wszystko też zależy od tego jak długa będzie stagnacja na rynku.

Ludzi może to zadziwić ale Iotę longowałę dwa razy niedługo po premierze. Mój najlepszy zarobek na alcie ever. Przy czterdziestu kilku centach long do ponad dolara i uciekłem. Wtedy ściana wyglądała na pionową i ogromny wzrost. Nie żałuję że uciekłem. Nie wiedziałem gdzie jest szczyt, ale wyszedłem na niej bardzo dobrze. #!$%@?łęm bo wiedziałem że to shit ale miał genialny marketing i widziałem entuzjazm ludzi. Wiedziałem że się na to rzucą. Szkoda że nie miała ICO.

Gdyby shiciarze posiedzieli na rynku trochę więcej lat to by rozumieli o co chodzi. Ja się boje shitów. Widziałem zbyt wiele upadków tego szajsu i zbyt mało sukcesów...

Popatrzcie na ludzi którzy siedzą w krypto od lat. Nawet z polskiej sceny. Wilczyński, Pawczyński, Bigaj, Kiełbus. Oni wszyscy znają rynek od lat i każdy z nich siedzi głównie w BTC. Tylko zielonki są zachwycone shitami bo dopiero odkrywają kryptowaluty i nie wiedzą jak to funkcjonuje. Nawet Bentyn hodluje głównie BTC a shitów ma garstkę.

Ja mam mój stary hodlowy duży portfel BTC. Nie używam do niego seeda ani żadnych keyów. Mam do niego jedynie wgląd. Mam zasadę że co tam wrzucę to juz nie wyciągam przez kolejna dekadę i tyle. Tak najlepiej...
Troche się bawię spekułą na mniejszych ilościach bo wtedy nie mam takich emocji, strachu. Psychika mi źle nie podpowiada. Bezstresowo dobre decyzje podejmuję. Na większej ilości bym inaczej grał i podejmował błędne decyzje

#kryptowaluty #bitcoin #altcoin #shitcoin
Pobierz cyberpunkbtc - @plaisant: Ja ci powiem że to po prostu najlepsze podejście. Lepiej mn...
źródło: comment_1YvFWAZQsnsodaK4IM1nF62Hv45hIj0h.jpg
  • 9
@cyberpunkbtc: osobiście tylko hold btc, cała reszta nie ma sensu, nawet tradowanie nie ma dla mnie sensu bo zbyt mocno czuję się tak jak bym postawił gromadę ostatnich pieniędzy na jakiś meczyk i nie wiedział kto wygra. shity to w ogóle utopia, ktoś kto dzisiaj tu przychodzi i pyta się w co zainwestować 200 czy 1000 to słyszał o krypto w grudniu i nie ma pojęcia co tu się #!$%@?.

Zobacz
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: dla mnie też Vet to najpewniejszy alt, no i sama idea mi się podoba. Co do innych altów to z rynku zniknie 98% tego szajsu. Po co ma isniec 50 coinów do płatnosci czy kontraktów albo jakies coiny do płatności per jedna usługa jak jakiś powr,vibe czy inny shit. Vet tak jak wspomniałeś ma potężne plecy i nawet gdyby miał funckjonowa tylko na terenie Chin to tam zapotrzebowanie na monitoring
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: @pkub:

O VECHAIN:

Wy musicie zrozumieć jedno. Vet sobie może robić chipy rfid, sprzedawać je i zabezpieczać oryginalne produkty ale to nie ma żadnego realnego przełożenia na ich tokeny. To są tylko tokeny o takiej samej nazwie. To że oni sprzedadzą masę chipów nie znaczy że te tokeny mają być coś warte. To nie są akcje spółki, one do niczego kompletnie nie uprawniają ich posiadacza. Nie macie dywidendy z
@pkub: I jeszcze jedno. Oni nie są w stanie sterować kursem. Zależałoby im na tym aby BTC był jak najdroższy. Więc co mają zrobić aby go podnieść? Musieliby kupić BTC za dolary. No i co? Wpakowaliby 200mln$ i podbili by kurs o ok kilkaset $, jakieś 600-800. Co im to da? Że ktoś kto wykopie nowe BTC sprzeda je za 200mln i więcej na tym zarobi i zbije cenę w dół?
@cyberpunkbtc: Co do VeChaina. Tokeny Thor mają być używane do kupna możliwości śledzenia produktu w blockchainie, nie mają związku z chipami(chipy to tylko jeden z sposobów w jaki można będzie śledzić produkt). Koncepcja jest taka, że za 1 Thora możesz śledzić X towarów. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie ponieważ jest tanim skalowanym rozwiązaniem dla każdej wielkości firmy. Małe firmy mogą poprostu kupić VET by sobie generować THORY a wielkie korporacje