Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pojęcie czy jest szansa na dostanie rolek/łyżworolek jakkolwiek to zwał - r.49-50 do 300zł?

Już któryś raz przeleciałem wszystkie sklepy w sieci i zwątpiłem po raz kolejny.

Nigdy nie jeździłem, widziałem jakieś za 500zł ale mam niesmak, że jednak za dużo, jak każda mniejsza stopa jest za 100-200zł.
#rolki
  • 21
@Bellie: Widziałem za 1k... Odwiedzę może osobiście pooglądać w ciągu najbliższego tygodnia.
@budus2: 32 cm, ale już dawno butów nie wybierałem i nie dam głowy urwać za to. Nie wiem czy też coś się nie zmieniło po zrzuceniu trochę kg.
@wysuszony: Niestety niekoniecznie (,)
@budus2: cholera tylko ta cena, nie bałbym się inwestować będąc pewnym, że będę jeździć.
@GaiusBaltar: ciekawa opcja, tylko 48 na 99% odpadnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak nic nie znajdę, to póki sezon może zaryzykuję by pewnie odeslać =(

Poprzez kształt/konstrukcję z rolkami mierzyć raczej rozmiar wyżej (jak gdzieś czytałem na redditcie)?

Btw. nie spodziewałem się tylu odpowiedzi, miło mirki ;) Ale jeśli chodzi o budżet
@Miskaryzu: Bladeville ma sklepy w Katowicach, Warszawie i trójmieście. Jeśli masz gdzieś blisko możesz do nich zadzwonić, żeby podrzucili do stacjonarnego na przymiarkę, pójść w swoich butach (jakiś w miarę cienkich ale solidnych) i na miejscu zmierzyć.
@Miskaryzu: Ja na początku swojej przygody z rolkami kupiłem sobie na allegro jakieś używane "fila" za ok 150 zł i dopiero później, kiedy już trochę pojeździłem, stwierdziłem, że chyba warto zainwestować parę stówek na nówki.
Jesienią kupiłem rollerblade'y za ok. 200 zł mniej niż w sezonie i służą mi do dziś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Stekso_: nie jestem ulany XD
@Miskaryzu: 32 cm to 48 od Rollerblade. Rb80 nie będą pasować, na mnie były za małe (liner ma 30,5). Za to jeżdżę na Rollerblade Fusion i są ok przy tym rozmiarze. Ostatnio sprzedawałem jedna z moich par za 450 zł, więc szukaj używek.
Ile wazysz?
@budus2: badyl ze mnie xd
Poczekam na offsezon i postaram się taniej upolować x3. Intersport na szczęście widzę że ma sklep w #bialystok, to bardzo mi na rękę.
Szkoda że nic tańszego nie ma i nic z tym nie drugie (,) Najchętniej bym upiłował te płetwy by pojeździć już w tym roku (°°