Wpis z mikrobloga

#tinder
Pewnie to pytanie pojawiało się wiele razy, ale i tak zapytam.
Warto założyć konto na tej aplikacji? Czy mimo przeważającej liczby księżniczek, karyn i znudzonych życiem dziewczyn jest możliwe poznanie tam wartościowej osoby? Oczywiście nie mówię o przypadkach kompletnie nieurodziwych dziewczyn z "cudownym charakterem", no zachowajmy jakiś kompromis między osobowością a wyglądem.
Z mordy jestem taki raczej przeciętny, ale podobno jest całkiem nieźle, z tego co mi znajomi mówią, choć ja i tak siebie widzę w gorszym świetle.¯\(ツ)_/¯ Na szczęście jestem wysoki choć szczupły.
Problem polega na tym, że jakoś krępuje mnie wklejanie swoich zdjęć w aplikacji z założenia przeznaczonej do przelotnych znajomości. Jakoś tak głupio mi sobie wyobrazić jak ktoś znajomy mnie tam zobaczy.(
)
Miałem jakieś 3 lata temu konto na badoo, ale nie wspominam tego dobrze.
  • 17
@BuryRysiek: Ja tam poznałem swoją dziewczynę na Tinderze, ale w sumie to nie wiem jakim cudem ( ͡° ͜ʖ ͡°) musisz podejść z bardzo dużym dystansem do apek takich jak ta.
@Pawlikowski-33: no zeby prawie kazda sie ogladala to trzeba byc tym z top. Na mnie np. gapia sie przecietne a czesciej slabe albo mozliwe ale przecietne milfy z mezami... Dla mnie to i tak przegryw bo zakladam konto na takim tinderze i na kilkadziesiat co dalem w prawo od 5/10 w gore to moze ze 3 pary przy dobrych lotach i jeszcze od tych najmniej atrakcyjnych:) przegryw jak ch... jak sie
@SantaMuerte_: Na wykopie nie znajdziesz męskiego faceta, na tinderze też nie. Idź na jakieś sztuki walki, albo koło historyczne, tam masz pasjonatów-mężczyzn (dla stulejarzy z wykopu : nie mówię że tylko tam, to takie przykłady, jej...)