Wpis z mikrobloga

UWAGA: jeśli ktoś mi pomoże wysyłam od razu 30zl przelewem lub w inny dowolny sposób.
Coś mi się zepsuło, grałem turniejowke i nagle zaczęło coś pikac i teraz mam max 30 fps w grze, o co chodzi? Nie wskakuje nawet na 31, inne gru chodzą normalnie. Help #csgo #gry #steam #informatyka #kiciochpyta #elektronika #windows

-komenda max 300 lub 0 fps nie działa
-po włączeniu synchronizacji pionowej fpsy to 60 i ani jednego więcej,
-jest duży input lag wiec nawet przy 60fps nie da się grać, normalnie miałem 100
-po włączeniu ustawień graficznych na wyższe lub średnie gra dalej chodzi w 60 fps- tak jak w najniższych na jakich zawsze grałem, wiec to raczej nie wina zepsutego sprzętu
-laptop to msi gl72
patryq9 - UWAGA: jeśli ktoś mi pomoże wysyłam od razu 30zl przelewem lub w inny dowol...

źródło: comment_egHFIjvW1imlXKTC3FRrvTIgtT6MiLuH.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@patryq9

A ja na twoim miejscu skoro nic nie pomaga pobrałbym jakąś grę na silniku valve np Team Fortress 2 i tam sprawdził jak się to wszystko zachowuje
  • Odpowiedz
  • 0
@hemmo1996: @Rapepo: @OstolarycznySprzeciw: @krav: @yanushh: @Muci3k: @krzysiu51: @Dark: @woleratler: @HiT92: @ZielonaPomaranczka-: @kuba8998:
Aktualizacja:
-dzisiaj informatyk wyczyścił mi komputer w środku (wentylacje, pasta nowa itd), komputer się już nie grzeje, robił mi testy jakies karty graficznej czy coś i temperatur- wszystko chodziło super. Niestety cs go dalej 60 fps...
-zainstalowałem inna grę ze steam- Left 4 Dead 2- tutaj również jest
  • Odpowiedz