Wpis z mikrobloga

  • 0
Chodzi mi glownie o to, ze jestem nowym w elitce i nie ogarniam wiekszosci rzeczy. Chcialem po prostu uslyszec pare rad od doswiadczonych osob.
  • Odpowiedz
@JackMason: Lepsza reputacja to lepsze misje u danej frakcji, zauważyłem też że przy jakiejś wyższej (nie wiem czy nie wyłącznie allied) przestają cię skanować jak jesteś w pobliżu ich stacji. Co ułatwia robienie nielegalnych interesów (przemyt osób/towarów).

Dodatkowo też chętnie bym polatał ale jestem dosyć daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@SuperHiperBola bodajże prowadzi kanał na Discordzie, tam czasem się umawiali no i przez discord połączenie
  • Odpowiedz
  • 0
Zrobilem 100% rep dla federacji i 100% rank. Dalej nie wiem co z tym zrobic. Latam type 6, a tak ostro nie chce mi sie handlowac. Jakies propozycje?

Nick w elitce JamnikAndrzej
  • Odpowiedz
@JackMason: pewnie robiłeś cały czas misje nie dające awansu... aż dziwne.

By awansować stopień musisz wykonywać misje, które mają NAVY w nazwie. Dzięki nim będziesz awansował stopniem. Wyższy stopień daje szersze spektrum misji i dostęp do statków danej frakcji. Ale z tego co się orientuję tylko Federacja i Imperium mają statki specjalne.
  • Odpowiedz
@JackMason: musisz trafić misję Federal Navy, sprawdzaj regularnie misje. Czasami jest tak, że nie pojawia ci się ta misja, bo na przykład wymaga zawiezienia jakiegoś towaru a ty nie masz żadnego Cargo Racka. Ale nie przejmuj się, możesz dalej robić misje, bo one i tak idalej się buforują. Jak zrobisz dużo więcej niż 100% to okaże się, że po zrobieniu misji Federal Navy masz już 80% następnego poziomu. Misje tak
Spektor - @JackMason: musisz trafić misję Federal Navy, sprawdzaj regularnie misje. C...
  • Odpowiedz