Wpis z mikrobloga

Ale zostałem napromieniowany prorodzinnym #!$%@? ( _)

"Ja to bym dla ludzi bez dzieci dał podwójne podatki, bo po co im pieniądze? Ja za to powinienem mieć dużo niższe."
"Nie masz na co wydawać pieniędzy tylko na jakieś pierdoły?! Ja to sobie nie mogę pozwolić na coś takiego, bo mam dzieci."
"Nie wyspałeś się? Jak to możliwe? Ja musiałem wstać do dziecka które płakało, ja to mam prawo być zmęczony."
"Też bym chciał czasami iść do kina, ehhh będziesz mieć dzieci to zobaczysz jak to jest..."
No zajebiście już biegnę robić sobie dzidziusia!
Jak słucham takich wysrywów to co raz to bardziej odechciewa mi się mieć dzieci w przyszłości.

No ja jebix nie mam nic do ludzi którzy mają dzieci ale takie #!$%@? nieziemsko wyprowadza mnie z równowagi. Kto im kazał zrobić sobie gówniaka, skoro teraz na każdym kroku im w czymś przeszkadza i do tego głównym argumentem jest "bo mam dziecko"...

#zalesie #madki (w sumie bardziej ojdzowie)
  • 149
  • Odpowiedz
@zygfryd0: No jest jak mówisz. Tylko jeszcze jedną rzecz można dopisać: pytania kiedy sam zrobisz sobie dzieciaczka. Skoro ja mam dzieci to przecież wszyscy wokół też powinni a nie mają, więc trzeba im o tym przypominać. A jak ktoś chce dzieciaki a nie może ich mieć, to nie dość że słucha tego pieprzenia to jeszcze cicho płacze w środeczku.
  • Odpowiedz
@zygfryd0: denerwują mnie wszystkich maści matki Polki utrapione, wiecznie cierpiące. Bo ona ma dziecko i zajmuje się domem i tylko ona ma prawo być zmęczona i narzekać na nawał obowiązków w domu. A jak ktoś pracuje i ma dziecko jednocześnie to jego zmęczenie jest nieważne bo w pracy to pewnie odpoczywa, a w domu wszystko się samo robi.
Nie wiem jakim cudem w ich głowach wytworzyło się twierdzenie, ze osoby które
  • Odpowiedz
@enforcer: XD
Widzę, że sporo o mnie wiesz

OP: "Czemu ludzie tak narzekają na posiadanie dzieci? To ich własna decyzja, nikt ich nie zmuszał"
@enforcer - "Ty jak rozumiem od niemowlaka byłeś samodzielny? Rodzice nie musieli się Tobą zajmować?"


@enforcer: "Będziesz miał dzieci, to będziesz gadał inaczej"
OP: "mam dziecko"
@enforcer: "A ja mam dwójkę"
OP: "ale nieistotne, czy masz dwa czy pięć"
@enforcer: "sam użyłeś tego argumentu"
  • Odpowiedz
  • 4
@hazawwin no dokładnie, a co mają powiedzieć rodzice którzy wychowują małe dziecko i do tego obydwoje pracują. Ale kwiiiiik ja jestem madka i moja praca w domu jest najcięższa na świecie.
  • Odpowiedz