Wpis z mikrobloga

Wyskakuje mi typowy błąd . co się z nim dzieje nie wiem kiedy i czy w ogóle wrócą ? Na razie to korzystam i się męczę z Extile.pl o ile oni też nie polecą bo wtedy gdy i tak jesteśmy wszyscy w dupie to będziemy w gorszej dupie jak wszystko poleci na pysk i nic nie bedzie można ściągać gier filmów ani seriali bo zablokują wszystko związane z piratami ja czekam na dw i jestem przy nadziei żeby wrócili jednak bo jak dla mnie to najelpsza strona z Dowlandami

Error 522 Ray ID: 449f2ac27450b83b 2018-08-14 00:05:28 UTC
Connection timed out

#darkwarez
  • 4
@PanRzepa: Na pewno exsite poleci, bo wszystko co jest nielegalne zdaniem naczelnego jest zabronione i karalne. Tro4at poleciał parę miesięcy temu, bo polsat się do nich dopieprzył, poza tym straszyli samego trodata sankcjami karnymi, tak samo jak co niektórych z downloadu na DW straszył tvn.
@PanRzepa: @Robocop666:

że też doczekaliśmy sie takich czasów, jedyna nadzieje coś czuje będzie w ruskim internecie(na którym nie wszystko będzie).. powoli zaczyna robić sie nam zachód i inwigilacja totalna. wykop powinien opuścić masz do połowy (,)
Ja mam jedynie nadzieje że wszystko powróci w swoim czasie i tyle mam na ten temat , jestem #!$%@? w #!$%@? ale się przez to nie #!$%@? najchętniej to bym teraz na brak DW odciął kabel od internetu ale mi nic to nie da ! Pozdrawiam i czekam na powrót DW.