Wpis z mikrobloga

Siemanko, szukam telefonu z #android

Obecnie posiadam #samsung galaxy note 3. Generalnie telefon mi odpowiada. Ma duży ekran, jest dość wydajny, aparat ma ok, ale rozglądam się za czymś nowym, lepszym. W oko mi wpadł note 5, ale niestety z tego co widziałem, to już jest (raczej) nierozbieralny, więc np wymiana baterii po 2 latach odpada (ale teraz to chyba z prawie wszystkim tak, więc tu zbyt wielkiego wyboru nie mam) oraz raczej mało dostępny w Polsce/europie. Znalazłem taką aukcję, może ktoś byłby w stanie mi powiedzieć czy legitna.

No i oczywiście mam nadzieję też na jakies propozycje od Was kochane miraski. Może coś z #xiaomi?
Generalnie fajnie byłoby się zamknąć w 1000zł. Z rzeczy które poszukuję, to duży ekran (5.7 cala byłoby spoko). Żeby bez problemu uciągnął hearthstone'a, co jest najbardziej wymagającą apką jaką do tej pory uruchamiałem. Fajnie by było 64 giga, ale 32 też może być. Slot na kartę nie jest wymagany. Podobała mi się też opcja szybkiego ładowania z note3. To są rzeczy, które bym chciał, a przynajmniej część z nich. Najbardziej zależy mi jednak na ekranie.
  • 9
@Xax92: RN5 jest rozbieralny i nie jest trudno wymienić baterie, nawet dla laika. Nie ma lutów, a do łatwego demontażu baterii masz specjalne paski

bardziej bym się martwił o dostępność oryginalnych baterii

Mi Note 3 znacznie trudniej rozebrać ze względu na klejony szklano-plastikowy tylny panel. Łatwo to uszkodzić