Wpis z mikrobloga

@anthoris: używam go od roku i nie mam większych zastrzeżeń.

Dostęp do Netflixa jest z poziomu wbudowanego SmartTV, dodatkowo na pilocie jest przycisk od razu uruchamiający aplikację, można też ustawić drugi przycisk do szybkiego uruchamiania wybranej aplikacji, np. YouTube.

Z tego co pamiętam to nie ma wbudowanej aplikacji do Eleven Sports.

Wołam @PurpleHaze, ponieważ z tego co pamiętam to też używa ten model.
  • Odpowiedz
@anthoris: ja mam. Obraz jest ok, na meczach nie ma smuzenia, ale opcji regulacji tam jest od cholery.
Ja mam tak ustawione, ze ogladam filmy normalnie, nie jak mydlana opere i na tych samych ustawieniach sport jest ok. Mozesz sobie predefiniowac kilka ustawien sport/film itd i na szybko przelaczac. Ja korzystam z jednej i jest ok.

Netflix ogladam przez apke tv i nie mam na co narzekac. Ale ze smart tv,
  • Odpowiedz
@JestemGraczem: Tak 50". Model ubiegłoroczny, który kosztował prawie 3500, więc myślę, że fajna cena. Nowy model FX700 posiada ips, bt i podobno lag na 10ms - cena 3500 zł. Myślę, że nie warto dopłacać, ale ips to fajna sprawa.
Rodzicom, trzy lata temu kupiłem budżetowy LG 43 fhd (zapłaciłem około 2300). Są zadowoleni, ale stoi na wprost słońca i w dzień wg. mnie komfort spada, a i lag prawie 60 ms
  • Odpowiedz
@anthoris: Nie testowałem chyba nigdy tej funkcjonalności, ponieważ zazwyczaj używam tylko do grania na konsoli albo do oglądania meczów.

Wiem, że działa bez problemu sterowanie YouTube z poziomu telefonu, ponieważ akurat to dosyć często wykorzystuję.
  • Odpowiedz
@anthoris: Posiadałem 50ex700 przez jeden dzień. W domu okazało sie ze cała matryca była podzielona ciemnymi paskami, cholernie to przeszkadzało podczas oglądania meczów i na jasnych tłach (tzw. banding, ale w tym przypadku ewidentnie jakiś odpad, który chcieli wcisnąć klientowi). Oddałem tv na drugi dzien. W Mediaexpert stwierdzili, ze wada faktycznie jest widoczna i chcieli mi wymienić na drugą sztukę, ale niestety i ona posiadała tą wadę.. zaczęło się przekomarzanie z
  • Odpowiedz
@anthoris Mam ten model od marca głównie do pleja i netflixa - jedyne co mi czasem przeszkadza to odbicia w matrycy przy ciemnym obrazie, ale do tego można się w sumie przyzwyczaić. Za 2,2k to świetny deal, gratuluję. ;)
  • Odpowiedz