Wpis z mikrobloga

@UFC_Jest_W_Dupie czytałem właśnie twoją rozpiskę, i te nie zrealizowane to myślisz że grubas da Jackowi i Menelicy? Przeciez to tylko cele takie ustawia żeby hajs dla siebie zawinąć, tak samo łazienka, wypady, łóżko itp. Grubas zarobił łącznie około 500tyś jak nie wiecej, trzeba by było obliczyć cały zarobek. Zainwestował max 20-25k we wszystko, reszta leci w nosacza i jego zachcianki
#danielmagical
  • 4
@Heszczu: tak to tylko część donejtów, można to spokojnie x2 mnożyć, no ale nie mam zamiaru ich szukać, teraz Daniel ułatwia robotę, bo nawet za bardzo nie trzeba oglądać jak jest jeden całodniowy cel
@UFC_Jest_W_Dupie: Dokładnie tak, grubas ma juz totalnie #!$%@? co widać na Live, jego wgl nie musi być. Tak samo nikogo nie musi być na nim. Donejty i tak lecą bo widzowie sobie w ten sposób urządzają pogadankę itp. Albo jak jaca z gochą sie cisną to wpada tez duzo siana. Co z tego że grubas matkę juz do grobu wpędził, ona nie wypije w jeden dzień alkoholu to dostanie padaczki i
odpowiedz


@UFC_Jest_W_Dupie: Dokładnie tak, tylko nie rozumiem tego jak ludzie nie mogą zauważyć nadal tego jak wspierają patologię i upadek jego matki, przecież donejtorzy sami do tego doprowadzają. Ja odkąd zaglądając na stream nie wysłałem ani jednego donejta, mało tego on chce aby matka poszła na odwyk ale nadal kupuje jej alkohol udaje tylko idiotę że nie chce aby piła itp. Bo dobrze wie że jak matka pójdzie na odwyk to