Wpis z mikrobloga

widze problem, bo nie zamierzam wspierac lewackiego podejscia wymahiwania kolorowymi flagami i stawiania kolorowych teczy. Jestesmy jednym z lepszych miejsc do zycia dla takich odmiencow, moga sobie spokojnie chodzic po ulicach, ale flag im wieszal nie bede

Proszę, jaki łaskawca się znalazł. Widzicie #lgbt? A mógł zabić.
#neuropa #shitwykopsays #bekazprawakow
  • 10
@Gwyn66: przecież mniejszość LGBT ma w Polsce takie same prawa jak inni! Czyli możliwość zawarcia związku małżeńskiego z drugą płcią! Czego by więcej chcieli?
@Gwyn66: wez komentarz jakiegos randoma, przypiepsz sie o cos czego nie napisal, tworz jakies swoje teorie, a potem placz ze nikt Cie powaznie nie bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze dlugo nic nie osiagniecie, cieszy mnie zmiana kierunku w europie na prawo, powoli do celu
via Android
  • 0
@Mrbimbek

jeszcze dlugo nic nie osiagniecie, cieszy mnie zmiana kierunku w europie na prawo, powoli do celu

Mnie za to cieszy, że pomimo tego chwilowego odchyłu na prawo kiedyś w końcu nadejdzie ten dzień, kiedy również w Polsce doczekamy się równouprawnienia i legalizacji małżeństw homoseksualnych.
Powoli do celu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Gwyn66: no to jest wasz najwiekszy problem, zakladacie ze wszyscy sa przeciwko wam, gdy wiekszosc osob ma to gdzies, ale jak juz zaczynacie sie #!$%@? do ludzi o cos urojonego, to faktycznie potem zaczynaja miec was dosc i dzialac przeciwko wam, sami sobie kopiecie dziure w ziemi