Wpis z mikrobloga

Pojechałbym gdzieś na tydzień poczilować ale nie mam pomysłu gdzie, podrzuco miraski jakiś pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatni tydzień sierpnia.
Dobrze aby było ciepło ale nie musi być wchu gorąco.
Przydałoby się trochę przestrzeni i trochę zieleni.
Nie musi być wielce budżetowo.

#podrozujzwykopem #kiciochpyta
  • 8
@swinka_morska: nie mieszkam w Polsce tylko w UK. Sam wywczas mógłby nawet być w Polsce jeśli coś godnego polecenia ale raczej myślałem gdzieś indziej. Jednak raczej nasz kontynent, bo na tydzień gdzieś daleko lecieć chyba mi się nie chce.
@szpongiel nie było co mnie mile zaskoczyło. Jak coś to byłam w Puerto De La Cruz na północy. Z tego co słyszałam, to południe jest party hard. Najpopularniejsze chyba Costa Adeje.
Jak lubisz zwiedzać miejsca bez tłumu ludzi to nic tylko wypożyczyć tam autko ()
@swinka_morska @szpongiel : potwierdzam Teneryfa spoko północ bardziej dzika zielona ale i kapryśna pogodowe:) południe bardziej komercyjne ale słoneczne ja hotel miałem na południu autko i jechane:) jest co zwiedzać:) bardziej czilaut polecam kręte wschodnia trochę dziki zachód;D ale super klimat dzikie plaże no i... Grecy trzeba przeżyć;D
@szpongiel: Teneryfa - można poplażować, ale i wybrać się na wycieczkę po wyspie, zaliczyć wulkan Teide. Ja byłam w miasteczku w okolicy klifów Los Gigantes i zero imprezy. Nawet jak chcieliśmy z bratem wybrać się na jakieś party, to nic nie znaleźliśmy ;)