Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: Chyba nik na wykopie Harvardu nie kończył, poza tym przecież kiedyś nie wypuszczali z kraju, więc nawet jak bym chciał to było by to technicznie niemożliwe( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wspaniałym argumentem jest: "homoseksualizm nie jest jednostką chorobową". Bo ktoś tak napisał, więc tak jest i robimy k---e z logiki. Jak nagle jakaś komisja czarnej dziury w dupie ustali, że człowiek jest gadem albo ślimak rybą to też będziecie przy tym obstawać "bo tak jest napisane"?
  • Odpowiedz
@Turiin: nie, bo "ktoś tak napisał", ale dlatego, bo kilkanaście/ dziesiąt ktosiów przeprowadziło szereg badań i obserwacji, aby udowodnić postawioną wcześniej tezę. Jedyną osobą, która robi k---ę z logiki jesteś aktualnie ty. Jeśli ktoś w dalszym ciągu uważa, że homoseksualizm jest chorobą, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ukończył odpowiednie studia i przeprowadził badania, dzięki którym udowodni tę chorobę. Ba, do tej pory raz na jakiś czas trafi się
  • Odpowiedz
a co jakby się dziecko zgodziło bo jest po prostu głupiutkie? Wtedy jest zgoda obojga wiec można?!?!?!?!


@jabadabadupka: Właśnie dlatego mamy art. 200 kk, żeby te "głupiutkie" dzieci chronić nawet w sytuacji, gdy wyrażą zgodę, bo przyjmuje się, że i tak są nieświadome na co się godzą.
  • Odpowiedz
Op i komentarze negatywne plusów mniej więcej po równo. 50% użytkowników wykop.pl jest upośledzona. To więcej niż w ogóle społeczeństwa. Odwrotność elity xD
  • Odpowiedz
@ganz_egal: ja o tym wiem, ale Mirek któremu odpowiadałam twierdzi ze homoseksualizm nie jest choroba albo karalny już nie pamietam bo jest za zgoda obojga ludzi a p-------a nie. Ale to żadne wytłumaczenie tak naprawdę. Wtedy kiedy dziecko się zgodzi nie ma w tym nic normalnego w dalszym ciągu. Boje się ze za kilka lat będą nam wmawiać co innego, ze p-------a to nic złego, ze pociąg do dzieci to
  • Odpowiedz
A to pederastia to nie jest zaburzenie? Bo mnie jeszcze w szkołe uczyli że jest i nie jest to normalny sta!

I nie to żebym coś miał do pederastów ale jestem ciekaw czy zmienili rzeczywiście kwalifikacje (kiedy) i pod wplyeem jakich badań??


@Brunner: Jak mój ojciec chodził do szkoły to fajki było bardzo zdrowe. Wiec tak zostało, nauka sie nie zmienia, pamietajmy
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Tzn. p-------a ogólnie to jest preferencja seksualna (nie wiem, czy to dobre słowo), ale, jako że jej realizacja i emancypacja nieuchronnie spowoduje krzywdę, nie może być dla niej miejsca.
Niemniej uważam, że pedofile powinni dostawać wszelką pomoc i wsparcie w panowaniu nad swoimi popędami, więc całkowity ostracyzm i odwracanie oczu nie jest żadnym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz