Wpis z mikrobloga

  • 433
@Lemartez: czego, ze nie wykonał swojej pracy bo mu chorągiewki przeszkadzały? Czy takie samo ma podjescie, kiedy na tramwaju jest promowana nieopłacalna pożyczka lub bezsensowne suplementy diety?
  • Odpowiedz
@ama_tor: Że ludzie ze względu na swoje wierzenia lub niektórych zabobony, sa w stanie zrezygnować z pewnych "dóbr"

Rozumiem że jak np w trakcie Ramadanu nie jedza za dnia - to też idioci?
  • Odpowiedz
@ama_tor mieszkam od ponad roku w Poznaniu i jakoś nie widziałem reklam pożyczek czy suplementów diety na tramwajach. Jest wolność poglądów, lgbt ma prawo manifestować swoją odmienna orientację wykupując reklamy na tramwajach i zarówno motorniczy ma prawo odmówić prowadzić taki tramwaj.
  • Odpowiedz
@loczyn: proces wynikający z ignorancji?
Wiesz, to nie tak, że on to nagłaśnia jak ksiądz z ambony do wiernych i mówi "lgbt to pedofilia" - napisał to na papierku do pracodawcy - to ten dopiero mógłby się poczuć do tego, żeby mu sytuację wyjaśnić.

Jakby więzienia miały mieścić ludzi z błędami w poglądach to byśmy wszyscy tam siedzieli. ¯\_(ツ)_/¯
Lepiej edukować zamiast nienawidzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
no to mu załóż kto Ci broni xD


@Smieszek_Poza_Kontrolo: ja w takim wypadku chyba nie mogę.

@hej_wisos: Może nie od razu do gazu, ale jako pracodawca bym odrzucił wniosek i przyłazisz, pracujesz. Bo argument z dupy. Jeśli ktoś to przyjął to typ poczuł się poważany czyli, że wg. niego poglądy ma słuszne.
  • Odpowiedz