Wpis z mikrobloga

TO MOJA PIERWSZA PASTA WIĘC #!$%@? WIEM ŻE #!$%@? PS.#!$%@?ć interpunkcje i zlepianie zdań

anaon lvl 15
spotkałem się z dwoma kumplami na pętli autobusowej siedzimy gadamy tak dobre 15 minut i nagle jeden z nich z zachwytem w głosie zapytał się mnie ,,ej a kojarzysz takie kanały na yt gdzie testują rózne produkty i wystawiają ocene ?" ja odpowiadam że znam ale na #!$%@? to pytanie na co kolega ,,jak znasz to chodz kupimy energole i zrobimy to samo." stwierdziłem że to dobry pomysł więc pojechaliśmy do żabki kupiliśmy jakieś dwa level upy i blacka mojito którego i tak wypiłem w połowie idąc z nimi do mnie bo akurat miałem wolną chatę idziemy pocimy się jak #!$%@? bo było #!$%@? 33 stopnie w końcu dotarliśmy wsadzamy do lodówki te trzy puchy i czekamy aż się schłodzą. po chwili wyciągamy je i kładziemy na stół wzieliśmy trzy szkalnki,kartkę i długopis nalewamy do szklanek level upa classic który był taki se bo jakiś taki rozcięczony ja dałem ocene 3/10 kolega pomysłodawca 4,5/10 a trzeci kolega który jest wiecznie nieobecny bo piszę ze swoją dziewczyną powiedział że 4/10. Płuczemy szkalnki i zagryzamy kiełbasą żeby nie było czuć smaku poprzedniego energola. Tym razem otwieramy level up cranberry rozlewamy,pijemy i w sumie pachnie i smakuje jak żelki mi to smakowało to dałem 5,5/10 pomysłodawca dał 3,5/10 bo za słodkie a nieobecny dał 4/10 bo tak. Dobra wyciągamy połówke puszki blacka mojito rozlewamy,zagryzamy,pijemy ja to piłem to dałem 6/10 pomysłodawca dał 5,5 a nieobecny dał mocne 4/10. skonczyły się energole a chcemy testowac dalej więc postanowiliśmy pójśc do najbliższego i najtańszego sklepu w okolicy czyli do storkorki. Kupujemy białego monstera,jakigoś tigera z ładną puszką,jakieś oshee i blacka yellow XD wracając zauważyłem że stoi samochód mojego starego pod garażem #!$%@?.png po 2 minutowej naradzie zdecydowaliśmy że płynne złoto schowamy do plecaka nieobecnego i chwilę przeczekamy aż stary z domu wyjdzie. Oczywiście czekając nudy jak #!$%@? to idziemy do garażu i szukamy czym by się tu pobawić po chwili grzebania w syfie znalazłem dwa zaostrzone kije i łuk z 6 strzałami wiec wzieliśmy to i zaczeliśmy grać w podlasie simulator 2137 i strzelalismy w śmietniki na placu zabaw pod blokiem ja trafiłem 2 razy z łuku a dzidy to gówno a pomysłodawca podlaski snajpier z łuku trafił 5 razy a z dzid 3 razy a ciota nieobecnu niczym wogule nie trafił niczym. Po 13 minutach strzelania postanowilismy pójść zobaczyć czy odjechał idziemy pełni nadzieji patrzymy i #!$%@? stoi nadal to wsadzilismy broń do garażu i poszliśmy do mojej chaty witam się ze starym oczywiście musiałem dostać opieprz za syf w mieszkaniu ja powiedizłem że następnym razem posprzątam i poszliśmy do mojego pokoju przeczkalismy grająć w fife aż stary z siorą i matką wyjdą do kina bo siora chciąła iśc do kina. Doczekalismy się bierzemy te puchy kłądziemy na stół i otwieramy oshee Poszły oceny 7/10 , 6/10 , 7,5/10 poszły następne 3 puchy siadamy na knapaie patrzymy na zegarek #!$%@? 20:15 zaczynamy gadać bo w sumie i tak chcieliśmy zobaczyć zaćmienie księżyca w między czasie gadamy o sensie istnienia i czy na pewno nie żyjemy w matrixie w czasie tej rozmowy pomysłodawca powiedział że go głowa #!$%@? na to nieobecny z oczmi jakby go prąd po jajcach jebnał powiedział ,,EJ A MOŻE TO CO SIĘ DZIEJE TERA TO SEN A TAK NAPRAWDĘ LEŻYMY NAĆPANI ENERGOLAMI PRZY TYM STOLĘ" popatrzylismy na niego jak na jebniętego i zaczeliśmy się zastanawiać o #!$%@? chodzi z życiem. po chwili myślenia lód sam wyleciał z dozownka na lód popatrzylismy na siebie zesrani i zaczynamy gadać o duchach po chwili rozmowy nieobecnemu zachciało się szczać ale był tak zesrany że poprosił mnie żebym stał przy drzwaich od łazienki XD poszedłem jak zaczął sikać to odszedłem znowu na kanape. po chwili wyszedł i się mnie się spytał czy obrazy na ścianie były tak krzywe ja spojrzałem na niego z politowaniem i powiedziałem że nie więc wzrószył ramionami i usiadł na fotelu.zabił dzwon dwa razy o 21:37 a drzwi od lazienki a #!$%@? się same otwierają dostałem gęsiej skórki i zimnego potu na czole poszedłem do przedpokoju zacząłem zakłądać buty i powiedziałem że wychodzimy bo więcej tu nie wytrzymam. Wyszliśmy na dwór i czekając na zaćmienie pomysłodawca obliczył że wypiliśmy 666 ml energola na trzech trochę się zdziwiłem ale #!$%@? czekalismy dalej. po 10 minutach czekania koledzy postanowili że pójdą do domu porzegnalismy się i kazdy poszedł do siebie a ja przez te #!$%@? energole nie spałem przez 3 dni dzięki #!$%@? pomysłodawco.

#pasta #pierwszapasta #energole
  • 5
  • Odpowiedz