Wpis z mikrobloga

@doskonale_sobie_radzisz: gdyby ich było 50% to w ciągu dwóch czy trzech pokoleń wygineli byśmy całkowicie. Oni działają na szkodę gatunku ludzkiego. jakie kolwiek gloryfikowanie tego typu zachowań w przestrzeni publicznej powinno być zakazane i wręcz objęte karą grzywny
  • Odpowiedz
@doskonale_sobie_radzisz: straight pride to ty masz codziennie, kiedy możesz pogadać sobie z kolegami o dziewczynach bez zastanawiania się czy ktoś nie jest heterofobem i nie da ci w ryj.

@JungleJamPL: "szkoda gatunku ludzkiego"? urwałeś się z jakiegoś postapokaliptycznego serialu? Ziemi grozi przeludnienie a nie parę % osób homo.
  • Odpowiedz
@JungleJamPL:

gdyby ich było 50% to w ciągu dwóch czy trzech pokoleń wygineli byśmy całkowicie


Ale nie ma, nie było i nie będzie. Ten procent nigdy nie był wyższy niż kilka, mimo że bywały czasy gdy byli traktowani identycznie jak reszta społeczeństwa.

Oni działają na szkodę gatunku ludzkiego. jakie kolwiek gloryfikowanie tego typu zachowań w przestrzeni publicznej powinno być zakazane i wręcz objęte karą grzywny


Niby dlaczego? Ktoś kto rzeczywiście jest
  • Odpowiedz
mam tylko nadzieję, że osoby heteroseksualne też w końcu zaczną organizować marsze. W końcu działacze lgbtqwerty głoszą RÓWNOŚĆ prawda? Więc na równi z marszami części rowerowych powinny być marsze wielbicieli płci przeciwnej.

@doskonale_sobie_radzisz: straight pride to ty masz codziennie, kiedy możesz pogadać sobie z kolegami o dziewczynach bez zastanawiania się czy ktoś nie jest heterofobem i nie da ci w ryj.


@Janghyeok: nie rozśmieszaj mnie, jak dwóch gejów rozmawia o
d.....z - mam tylko nadzieję, że osoby heteroseksualne też w końcu zaczną organizować...

źródło: comment_TIHslxrk8tTgBaKIn6iviEPNSLqtllpY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@doskonale_sobie_radzisz: > nie rozśmieszaj mnie, jak dwóch gejów rozmawia o chłopakach to jakiś homofob podchodzi i daje w ryj? W życiu nie słyszałem głupszego argumentu

to bardzo fajnie, że dla ciebie to jest nie do pomyślenia ale nie masz pojęcia jak często się takie sytuacje zdarzają. I nie mówię tutaj tylko o Polsce, bo nawet na bardziej tolerancyjnym zachodzie można dostać w mordę za to. Już nie mówiąc o jakimś chodzeniu
  • Odpowiedz
@Janghyeok: to nie ziemi grozi przeludnienie, tylko afryce, azji i krajom arabskim. Przeludnienie masz tam gdzie łamane są prawa tych zboczeńców, którzy za wszelką cenę muszą epatować swoją seksualnoscią w przestrzeni publicznej. Jest to sfera intymna i każdy normalny europejczyk zachowuje to dla siebie.
  • Odpowiedz