Wpis z mikrobloga

Żadnego trenera nie szanuję tak jak Mauricio.

W czasach gdy wszyscy jego rywale wierzą, że postęp może nastąpić jedynie poprzez ściąganie nowych gwiazd za olbrzymie kwoty on mówi pracuje dwa lata z praktycznie niezmienioną grupą chłopaków. Dwumecz z Juventusem pokazał że Koguty mają olbrzymi potencjał, jednak brakuje im doświadczenia na tym szczeblu i wyrachowania by w końcówce zabić mecz i przejść do kolejnej fazy.

Do dyspozycji ma naprawdę fenomenalnych graczy na każdej pozycji - od Llorisa na bramce, przez Vertonghena w towarzystwie kilku świetnych obrońców, plejadę gwiazd w pomocy i Kane'a który sam sobie wystawia najlepsze laurki strzelając bramkę za bramką. Ekipa na bardzo wysokim poziomie z, moim zdaniem, niewyczerpanym jeszcze potencjałem. Jeżeli Argentyńczyk ma pomysł by wejść na poziom wyżej i zrealizuje go w ciszy to na miejscu reszty stawki Premier League zacząłbym się mocno pocić i źle sypiać w nocy.

Nie jestem fanem żadnej z angielskich ekip ale Koguty zwyczajnie wzbudzają sympatię tym w jaki sposób zbudowali potęgę na lata.

#pilkanozna #premierleague #tottenham #przemyslenia
Hypeman - Żadnego trenera nie szanuję tak jak Mauricio. 

W czasach gdy wszyscy jeg...

źródło: comment_7rSjtEqPoPS30u3GH1abxOLhTxSiFd5i.jpg

Pobierz
  • 9
@Hypeman: Ale Poch chce transferów - tyle, że go nie stać. Budowa stadionu pochłania olbrzymie kwoty plus sam zarząd nie jest skłonny do wydawania jakichkolwiek sum. Zresztą szykuje się niezła gównoburza wokół Tottków, bo osoby odpowiedzialne za klub uzasadniały podniesienie cen biletów faktem, że chcą mieć finanse na sprowadzenie nowych zawodników. Możesz się domyślać, iż fani nie są w żaden sposób zadowoleni i już ich reprezentacja wystąpiła z oficjalnym zapytaniem do
@utede: Może i nie mają kasy, ale grają lepiej niż MU pod wodzą Mou który wydał grube miliony a efektów większych nie widać. Totki kulturą gry mimo braku trofeów imponują, i wcale nie jest to mocne niedomówienie że grają niezmienioną ekipą bo tam trzon drużyny jest taki sam. Mają dobry projekt sportowy, dojdzie stadion i lepsza ekonomia.
@utede: Cóż za sukces wygrać Ligę Europy z nożem na gardle by tylko dostać się do LM bo w PL był problem :) Obie drużyny mnie gilgają, ale Totki według mnie obecnie mają lepszy projekt, nie wróże Diabłom w tym sezonie dobrze z Mou na ławce.