Wpis z mikrobloga

Mirki, smutna wiadomość dla chcących wyłudzić zwrot $ za zbyt długi czas oczekiwania na #edm i liczących na dotarcie przesyłki po paru dniach / tygodniach. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#tracking ruszył po miesiącu, więc niedługo dotrze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oczywiście zbytki, micha się cieszy bo potestuję jeszcze w tym roku panel słoneczny. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
2018-07-10 17:14 Puurs Nadawca nadal numer paczce - paczka nie zostala jeszcze przekazana kurierowi GLS
2018-08-09 22:50 Puurs Paczka zostala zeskanowana w filii GLS
#banggood
  • 7
Miesiąc to zbyt długi czas oczekiwania? Ludziom się w głowach poprzewracało... To nie idzie z kiosku 500m od domu tylko z drugiego końca świata...
Przynajmniej jesteś świadomy, że to co robisz to wyłudzenie...
@JanuszowyAndrzej Ja jednak bałbym się zaryzykować nawet za te kilkanaście centów, za dużo było ostatnio przypadków gdzie trzeba było czekać po 2 miesiące i więcej. Ciekaw jestem czy zmienili jakoś pośredników, trzeba obserwować jak to teraz będzie wyglądać
@JanuszowyAndrzej: tępa strzało to możesz sobie mówić do kogoś z rodziny, a nie do mnie bo sobie tego nie życzę
branie metody wysyłki, która wiadomo, że idzie długo, tylko po to żeby później wyłudzić zwrot za czas oczekiwania jest buractwem i prostactwem