Wpis z mikrobloga

#photoshop

Gdzie w opcjach Photoshopa jest możliwość wyłączenia automatycznego przypisywania PS jako głównego programu do otwierania plików graficznych? Bo teraz nie dość, że z każdym odpaleniem zastępuje mi zwykłą windowsową przeglądarkę (po zamknięciu PS przywraca się stan poprzedni) to jeszcze usuwa/wyłącza z menu kontekstowego skróty do odpalania plików innymi programami graficznymi niż Photoshop...
  • 7
  • Odpowiedz
@nieznajomy: Ale to Photoshop za każdym razem przy odpalaniu przestawia domyślne ustawienia tak żeby wszystko było kojarzone z programami Adobe i żebym przypadkiem jakimś innym programem czegoś nie próbował odpalić... Chcę to wyłączyć.
  • Odpowiedz
@sorasill: To co pokazałeś po prostu przestawi mi domyślny program na windowsową przeglądarkę obrazów (jakbym zamknął PSa to też by wróciło do tej windowsowej) ale przy następnym odpalaniu Photoshopa znowu się przestawi na niego (i przy okazji usunie z menu kontekstowego skróty do innych programów). Nie chcę co każde włączenie Photoshopa robić tego co pokazałeś na obrazku tylko żeby PS mi nie zmieniał tego sam.
  • Odpowiedz