Wpis z mikrobloga

@xandra to jest jakiś temat tabu? Jeśli złodziej kogoś okradnie, ale później zapłaci za skradziony towar po tym, jak właściciel wywiesił jego ryj w witrynie sklepu, to nie można o tym mówić?
@CygaroZwasem: Powiedz mi? Zabiłam ci matkę? Potrąciłam twojego małego kotka? Co ci zrobiłam, że mnie tak nienawidzisz? Ty święty jesteś? Nigdy nie popełniłeś błędu? Który zresztą został naprawiony w innym terminie o co prosiłam go wcześniej. Co za porównanie z dupy xDDD
@sorasill: @Kien: To co odpierdziela ten koleś to nic innego niż zwykłe pomówienie i szkalowanie pomijając, że to po prostu podłe. Sprawa została wyjaśniona, a on DRUGI raz robi to samo. Tak walczy z konkurencją? Bo już nie wiem co myśleć. Każdy popełnia błędy, ja swój naprawiłam, wpis został usunięty. I tyle.
@CygaroZwasem: Tak, bo robisz to pod kolejnym wpisem, szkalujesz moje dobre imię, dyskredytujesz mnie w oczach potencjalnych klientów, robisz to celowo i z rozmysłem. Sytuacja została wyjaśniona, nikt nie ma urazy tylko ty masz ból dupy nie wiem o co. To jest po prostu podłe.