Wpis z mikrobloga

Próbował ktoś białko WPC bez smaku? Da się to pić? Wziąłem z polecenia o smaku czekolady orzechowej i ciasteczek ale oba słodkie jak #!$%@?.
#bulkpowders
  • 9
  • Odpowiedz
Nie próbowałem, wiele osób narzeka na czekoladę orzechową a mi smakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytanie tylko czy pijesz z wodą czy mlekiem? Bo w mleku intensywniej czuć smak (zawsze tak miałem ze wszystkimi białkami). Ja piję tylko z wodą.
  • Odpowiedz
@recc: ostatnio kupiłem czyste białko z kfd te które wstawił @Johnexus, osobiście jest mi ciężko ocenić jego smak, moje najbliższe skojarzenie to porostu karton (myślałem że smak będzie bliższy kaszkom dla dzieci), nie jest on jednak mocno wyraźny. To że nie ma smaku albo ma taki bym powiedział nie spotykany nie jest jego wadą a zaletą bo jak już napisałeś z powodzeniem można je mieszać 50:50 z innymi białkami przez
  • Odpowiedz
@recc: to białko bezsmakowe jest dobre w połączeniu z czymś innym. Jeśli sypiesz 100g WPC to dodaj co najmniej 10g innego WPC ze smakiem.
Natomiast same te smakowe białka są bardzo słodkie i nie wyobrażam sobie nie dosypać bezsmakowego nawet mieszając z owocami leci 50/50.
  • Odpowiedz