Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #tfwnogf
Małe case study ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem ciekaw Waszej opinii.
Ostatnio trochę #tfwnogf, ale chcę to zmienić (jednak bez żadnego mega ciśnienia) - mam nie dawno za sobą po jednej randce z dwoma dziewczynami.
Na pierwszej randce na początku jakoś się za bardzo nie kleiła gadka, postanowiłem więc zmienić miejsce i chyba szczęśliwie, zaczęło nam się fajnie rozmawiać, itd. Żegnając się dziewczyna rzuciła z uśmiechem "mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy". Odpowiedziałem że jak najbardziej. Spoko, fajnie, czyli myślę sobie - otwarte drzwi do kolejnej randki. Po kilku dniach podbijam, z propozycją kolejnego spotkania - zaczyna kręcić, że nie wie czy może, że zobaczy, że da odpowiedź. Nie czekałem już nawet na odpowiedź, nie otrzymałem jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na drugiej randce zabrałem dziewczynę na rolki, od początku było spoko, fajnie się gadało, a po skończonej jeździe sama zaproponowała lody w kawiarni obok. Chciałem coś podobnego zaproponować, ale mnie uprzedziła :) Tam dalej gadaliśmy i znów mega spoko. Po jakimś czasie pożegnaliśmy się, po kilku godzinach napisała sama od siebie że było bardzo fajnie. Odpisałem że dla mnie też było bardzo fajnie i że możemy się niedługo znowu wybrać. Ponownie potraktowałem to jak otwarte drzwi do drugiej randki. Ponownie po kilku dniach podbijam, z propozycją kolejnego spotkania - odpowiedź brzmiała znów nie :P (to znaczy coś w stylu oj nie, mam zajęty wieczór/weekend/muszę upiec pierniczki/muszę się pilnie uczyć itd.).

Generalnie trudno, bywa, ale zastanawia mnie o co chodzi z tym, że mówią że super fajnie, zachęcając do kolejnego spotkania (a może to tylko mnie się tak wydaje?), a potem nagle mówią nie? Zwyczajna #logikarozowychpaskow czy coś jest na rzeczy o czym nie wiem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co to #!$%@? jest lody, rolki, a na koniec laska się uśmiecha i mówi, że było miło :DD #!$%@? to ja już bardziej kumałem czacze w wieku 10 lat ¯\_(ツ)_/¯

@Venro: Czekać zero dni, działać już na pierwszej randce, to jest locha z tindera.

Obudźcie się chłopaki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak laska Ci zaczyna kręcić to jej napisz, że lubisz jak dziewczyna jest z Tobą szczera, ale widocznie ona taka nie jest, więc nie jesteś zainteresowany (coś w tym stylu).
Albo Ci wtedy powie jasno, że nie chce się spotkać, albo coś zaproponuje ;)
Przynajmniej będzie widzieć, że nie jesteś frajerem, masz zasady i nie dostanie atencji za darmo.
  • Odpowiedz