Wpis z mikrobloga

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

Design nowego flagowca być może nie zostanie specjalnie zmieniony względem Galaxy S9 (...)

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/smartfony/2018/32/samsung-galaxy-s10-pod-katem-designu-moze-troche-rozczarowywac.aspx

HAHAHHHAAHAHHA to już OPPO Find X (na zdjęciu) jest dosc blisko full screena, to jak samsung tego nie docisnie w 2019 to bekunia z niego i zaluje ze w ogole sie interesowalem Galaxy S10tka, ale nie wiadomo jeszcze w sumie

#samsung #telefony #smartfon #smartfony #technologia
Pobierz LanaDelRey - ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

Design nowego flagowca być może nie zostanie sp...
źródło: comment_Ge7u1qGM0ET8h6kO2cpyHyrSbnZMhRtQ.jpg
  • 5
@LanaDelRey: troche rozczarowujace sa juz od s8. Trzymasz w ręce i boisz sie ze jak spadnie na jajko, to pęknie Ci ekran, plecki i zaleje port usb. s6 i s7 jeszcze sprawiały wrazenie solidnych. Pełny full screen jest raczej niesoiągalny na razie przez potrzebe montowania kamery i czujników. I jakoś szczerze mówiąc nie jest mi on jakoś specjalnie potrzebny :)
@zgbietko: jestes kolejna osoba ktora zyje w sredniowieczu

Smartfony maja juz wszystko pod ekranem poza przednia kamera, czujnik zblizeniowy, glosnik, czytnik linii papilarnych

czekamy na telefon ktory bedzie w 100% opleciony wyswietlaczem co przez ladowanie bezprzewodowe nie stanowi problemu, czy lacznosc bezprzewodowa ze wszystkim. a do zdjec moze byc maly selfie dron
@LanaDelRey: no nie no, selfie dron to troche abstrakcja xd
Wiem że czytnik, czujniki i głośnik da się wcisnąć pod ekran i jest to robione. Ja czekam na telefon praktycznie przeźroczysty i w pełni funkcjonalny :D