Wpis z mikrobloga

bo wam się nie chce leniuchy mieć dziewczyny, dzisiaj jest XXIwiek, o seks nie było prościej nigdy, każdy jest z kimś
powiedzcie mi czemu wam się nie chce mieć dziewczyny? ja rozumiem śmieszki że 1,79cm wzrostu, że kompleksy uprzedzenia ale może pora to zmienić, zobaczcie przez okno ile na was czeka ładnych miłych i uroczych dziewczyn
a tak serio
przecież to jest niedorzeczne te '' bykowe '' ja to uznam za śmieszek z jego strony, bo to jest tak niepoważne
zapraszam go na tag #przegryw niech poczyta co tutaj piszą chłopaki, że chcieliby chociaż przytulania czułość albo odwzajemnionego uśmiechu
w tym czasie Wiktorie Weroniki i inne Andżeliki prują się nad jeziorami morzami ze swoimi bolcami którzy byli od początku lepiej ustawieni w całym tym social-gównie
przez dobre wychowanie, przez fajnych rodziców, przez fajne miejsce zamieszkania ( miasta, a nie jakieś #!$%@? szatana) i miliony innych czynników
kto tu nie chce być z dziewczyną? kto nie chce miłość ?
już nie wspomnę że przy artykule o bykowym widnieje reklamka do innego artykuły tym razem o ekoseksualistkach które wolą j*bać się z drzewami i krzakami przy szumiących falach morza niż z drugim człowiekiem
Mescuda - bo wam się nie chce leniuchy mieć dziewczyny, dzisiaj jest XXIwiek, o seks ...

źródło: comment_2yoUZnETwbg5ENkoKJCVoevu8KGecPwd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Mescuda: #!$%@?ąc już od przegrywów - jakim trzeba być sqrwielem, żeby chcieć wprowadzić taki podatek. Dlaczego ktoś, kto np. woli takie życie ma płacić większą kasę, dżizas. Serio, #emigracja to jedyne rozwiązanie chyba. Co za spieprzone państwo XD.
  • Odpowiedz