Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#szczecin

SZUKAM / Zgubione / skradzione

8 lipca o godz. 15:30, przy rondzie Giedroycia skradziono mi mały czarny plecak na laptopa firmy Lenovo. Plecak jest dosyć wąski z czerwonym zamkiem. Znajdował się w koszyku roweru miejskiego, a kiedy się po niego wróciłem po kilku minutach, już go tam nie było.

W środku były klucze oraz przepustka do pracy. Jeśli ktoś go znajdzie na jakimś śmietniku albo porzucony w krzakach, proszę o kontakt lub zwrot do firmy od przepustki.

I pytanie przy okazji. Gdzie kupię nowy zamek? Bo się cykam czy czasem jakiejś kartki z adresem tam nie było.
Pobierz Tytanowy_Lucjan - #szczecin

SZUKAM / Zgubione / skradzione

8 lipca o godz. 15:30, p...
źródło: comment_zeHBOfAFUHKPeAmLwCDox0iTkcF9S7I6.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kutazzz: Nie będę sprawdzał kamer dla pustego plecaka. Zależy mi tylko na kluczach, żeby uniknąć tej wymiany.

Poza tym tam tyle żuli się kręci, że nawet z twarzą w HD szukaj wiatru w polu. A że niczego wartościowego tam nie było to liczę, że został gdzieś porzucony w pobliżu.
@pawel-krzych: wrzucałem na jakąś sporą grupę, ale boty FB mi je usuwają i niby przywracają po chwili, ale ja tego nie widzę.

Tak jak mówiłem. Moja wina w większej części, bo się spieszyłem, a w mniejszej tego dziada co go od razu zakosił. Strata niewielka, ale niesmak pozostał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawel-krzych: 01 Dodaję ogłoszenie
02 jest widoczne na tablicy, czy jak to się zwie, grupy.
03 Za chwilę mam powiadomienie pod dzwonkiem, że automatycznie wykryli, iż moja wiadomość (o tej samej treści jak dałem tutaj) może naruszać zasady i ją usuwają.
04 klikam w wyjaśnienia: to nie jest spam
05 bot odpowiada, że dziękuje mi za odpowiedź i ogłoszenie jest przywrócone.
06 jednak po odświeżeniu ogłoszenia, nigdzie go nie widać (