Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw, czy i w jakim stopniu kryptowaluty są nadal głównie domeną lub choćby zainteresowaniem ludzi związanych w jakikolwiek sposób z IT. Bardziej mi chodzi o osoby, które pracuja stricte w IT lub pracowały, ale np. teraz mają inną pracę ale IT to nadal ich tzw. "eko-system" :)
  • Odpowiedz
@ericflat: wiem o co chodzi. Ja zauważam, że ciągle za dużo jest tutaj programersów, którzy uważają się za istoty wyższe. Trzeba nam więcej normalnych ludzi nie związanych z IT ponieważ to zaczyna pachnieć trochę jak nazizm. Albo jesteś z IT albo wracaj do McDonalda? Bizzonacci filmiki fajne ale nie do końca. Po co komuś taki bitcoin?
  • Odpowiedz
@Bitcoinator: Wiesz że ty siejesz fud przez swą głupotę? Raz zginęło coś komuś na LN, bo prezes premierą zaczęto używać wersji Alpha na mainnecie. Byli przed tym ostrzegani i swiadomi że takie błędu się zdarzają. Podjęli ryzyko.
Na wersji oficjalnej nic takiego się nie stało.

Więc zamknij dupę bo równo wiesz a bcashowcy wykorzystują takich jak ty do rozsiewania fudu. Wy się podniecacie że coś wiecie i głosicie to na
  • Odpowiedz
@Bitcoinator: No bo na LN nie zginęły. To że ktoś używał wcześniej wersji alpha to nie moja wina. Ja nic nie usuwam. Takich jak ty z tym newsami o ginącym sianie w LN było juz wielu dawno temu. Zawsze to samo :) Oni pisali że ginął ludziom. Ja że nie... Oni wtedy wyciągają dumni swojego lina a ja im udowadniam jakimi są idiotami ;D
  • Odpowiedz
@Bitcoinator: Poza tym #!$%@? nie udawaj że tobie o to chodził " Jak ktos wypuscil najlepszy projekt w fazie alfa"
Nikt go nie wypuścił. Grupka osób zaczęła używać alphy, którą wykorzystywało się na testnecie. To ze oni jej użyli jeszcze przed premierą LN to ichg wina.

Ty o tym gówno wiedziałeś i piszesz o całym LN że to wersja alpha. Nie leć w #!$%@? :D
  • Odpowiedz