Wpis z mikrobloga

#4konserwy: Obrzydliwe są te protesty przeciwko reformie sądownictwa, bo podczepiają się pod nie opozycjoniści, liczący na kilka punktów poparcia.

Również #4konserwy: Przecież to nic takiego, że w MN brali udział brytyjscy i włoscy faszyści, a połowa marszu szła pod banerami "Czysta Polska, biała Polska”, “Uchodźcy, wynoście się” (z Anglii, bo zabieracie pracę obywatelom!), “Módlmy się za islamski Holokaust” (miłość do bliźniego xD), "Czysta krew" (co prawda nie oglądałem, ale mój znajomy gej ocenił na 10, także myślę, że serial trafi do prawicy), "Śmierć wrogom ojczyzny" (a wroga już sobie wybierzemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
#polityka #neuropa #bekazpodludzi #takaprawda
  • 1
@Nieprzyjazny_Ziemniak: lata doświadczenia w rzucaniu gównem wsparte farmami troli obecnego rządu. Jak idziesz na protest KOD przeciwko łamaniu konstytucji to telewizja publiczna powie, że popierasz pedofilów i alimenciarzy. A jak Roberto Fiore zostaje zaproszony do przemawiania na marszu niepodległości to znaczy, że lewackie media próbują przypiąć łatkę faszyzmu do 'patriotyzmu' ;)