Wpis z mikrobloga

@S__H: To że narkoman nie pozostawi nie znaczy że ktoś inteligentny inaczej nie zorganizuje jakiejś akcji i nie przywiezie i rozrzuci (sam maiłem kiedyś przynajmniej 2 znajomych którym jakbym podsunął taki pomysł to by wylecieli z domu i zaczęli po zakamarkach szukać igieł byle by zdążyć) ( ͡º ͜ʖ͡º)

@atestowanie2: Nie wiem jak to wygląda ale jeżeli ludzie latają w tym błocie liczmy z 2
nie znaczy że ktoś inteligentny inaczej nie


@Raspajpi: Na szybko Ci odpowiem czemu po Twoim wpisie nie zbierze się narada Tajnej, Prewencyjnej Egzekutywy Jurija Owsianko do Spraw Błotnych:
1) Nikt nie wnosi na teren festiwalu strzykawek (poza służbami medycznymi); to nie lata osiemdziesiąte- narkomani ćpią poprzez inny interfejs
2) nawet gdybyś ty się zdecydował, że mi udowodnisz, że się da: czyli przyjedziesz tam, wprzódy zarażając strzykawki hivem poprzez wbicie ich sobie
to lepiej zorganizowane niż mi się


@Raspajpi: to jest #!$%@? dobrze zorganizowne bo w praktyce - działa prawie zawsze.

Dla mnie poważnym minusem (ocierającym się o kryminał) jest jedynie wewnętrzne zomo (czyli: niebieski patrol) bo mają swobodę by bić ludzi - i często z tego prawa korzystają. Drugim, strasznie irytującym - jest upolitycznianie przez owsiaka tego miejsca - nasprowadza tegoi kodu i tego PO a potem nawymyśla pozostałym ze sceny)

Inne