Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [07-08-2018]:

Bramkarze:
Filip Kurto (27 lat) [klub: Wellington Phoenix]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Bentleigh Greens w 1/16 australijskiego FFA Cup.

Kamil Grabara (19 lat): [klub: Liverpool]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 3-1 z Torino w meczu towarzyskim.

Marcin Bułka (18 lat): [klub: Chelsea]: rozegrał 74 minuty. Jego zespół wygrał po rzutach karnych (5-4) z Lyonem w meczu towarzyskim.

Obrońcy:
Jakub Rzeźniczak (31 lat) [klub: Qarabağ Ağdam]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 1-0 z BATE Borysów w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Tomasz Kędziora (24 lata) [klub: Dynamo Kijów]: rozegrał 90 minut i sprokurował rzut karny w 93 minucie meczu+ otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół zremisował 1-1 ze Slavią Praga w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Łukasz Piszczek(33 lata) [klub: Borussia Dortmund]: rozegrał 76 minut. Jego zespół przegrał 3-1 z Napoli w meczu towarzyskim.

Pomocnicy:
Damian Kądzior (26 lat) [klub: Dinamo Zagrzeb]: wszedł z ławki w 82 minucie. Jego zespół wygrał 2-0 na wyjeździe z Astaną w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Michał Kopczyński (26 lat) [klub: Wellington Phoenix]: rozegrał 83 minuty. Jego zespół przegrał 1-0 z Bentleigh Greens w 1/16 australijskiego FFA Cup.

Martin Kobylański(24 lata) [klub: Preußen Münster.]: wszedł z ławki w 68 minucie i zdobył zwycięskiego gola. Jego zespół wygrał 2-1 z Kaiserslautern w 3. kolejce 3. Ligi niemieckiej.

Napastnicy:
Arkadiusz Milik (24 lata) [klub: Napoli]: rozegrał 64 minuty i zdobył gola. Jego zespół wygrał 3-1 z Borussią Dortmund w meczu towarzyskim. Link do gola: https://www.youtube.com/watch?v=3SLpo82LUzo
___________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam. Gdyby kogoś brakowało - śmiało pisać w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Milika - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica

#mecz #pilkanozna #sport #polska #nasizagranica #milik #ligamistrzow #piszczek #chelsea