Wpis z mikrobloga

Jakie #gry na #steam ze wsparciem dla kontrolera znacie, które polecacie? Dowolny gatunek, dowolne cechy, będę za każdy tytuł wdzięczny. Grać ma się fajnie na kanapie, może być długa i ciężka (Wiedźmin 3 z odpowiednim poziomem trudności ( ͡° ͜ʖ ͡°)), może być prosta w swojej zasadzie (Rocket League), po prostu szukam uzupełnienia dla biblioteki.
  • 24
@marahin: Pełno jest takich gier, wystarczy po kategorii poszukać i powinno tam być "controller". Z nowych to wczoraj wyszło Dead Cells i już dziś jest promocja 20%. Gra zbiera wysokie oceny, pograłem trochę dzisiaj i wciąga
@drzuo: wiem, że jest pełno, ale ciężko mi dorwać naprawdę warte uwagi gry. Rampage Knights, teraz Just Cause 3 jest na przecenie. Oglądałem nawet jakieś listy kuratorów, gdzie było kilka fajnych tytułów, ale niestety większość to jednak odgrzewane kotlety i coś, co już było, nic nowego :v

Kolega polecił mi Overcooked 2 m.in., i wiem, że juz sprawdzę.
@redmonk: o, jeśli byłaby taka możliwość to kocur, byłoby stestowane organoleptycznie ( ͡º ͜ʖ͡º) odezwę się jutro bo dzisiaj i tak nie dam rady w nic pograć, dzięki!