Wpis z mikrobloga

#windowsphone #windows10mobile #windows10 #lumia
Możecie mi powiedzieć, czym ten syfiasty system #!$%@? sobie pamięć? Usuwam i usuwam aplikacje, wszystkie nowe filmy i zdjęcia zapisują się na SD, a to gówno ciągle ładuje w wolną przestrzeń jakieś dane z #!$%@?.

O #!$%@? tu chodzi? #!$%@?łem 1GB apek parę dni temu, nic nie ściągałem i znowu nie ma miejsca. Co z tym #!$%@? zrobić? Zostały mi #!$%@? 2 miesiące do wymiany telefonu na coś bez downa, ale to chyba za długo.

Czym on tam tak obficie rzyga?

Zauważyłem, że pamięci ubywa kiedy robię zdjęcia (na 100% lądują na sd), ale kiedy je usuwam, to pamięci nie przybywa. Ten debil, nie wiem, ładuje sobie do pamięci wewnętrznej, po #!$%@? wie co, kopie zdjęć i je ukrywa? Co do #!$%@??

##!$%@? #kiciochpyta
Pobierz GoodPain - #windowsphone #windows10mobile #windows10 #lumia
Możecie mi powiedzieć, c...
źródło: comment_v4w5IS3DtRFEbuunNudkc2NDGuzgkNrK.jpg
  • 12
@GoodPain: na Androidzie jest to samo, w końcu nawet ustawienia fabryczne nie pomagały, bo telefon nadal mulił i #!$%@?ł pamięć. Od wtedy tylko iOS i w końcu mam telefon, którego po prostu mogę używać i nie myśleć o jakimś czyszczeniu, antywirusach, pamięci, resetowaniu itd.
@GoodPain: nie, ich sprzęt po prostu działa tak jak powinien. Wcześniej tylko PC i Android i kupa błędów z systemami, wieczne formatowanie, czyszczenie, wymienianie podzespołów. Teraz minęły 3 lata jak ani razu nie miałem problemu i zapomniałem, że o sprzęt trzeba dbać. Po prostu włączam i mogę pracować bez stresu "co się dzisiaj #!$%@?", bo na Windowsie jakieś jazdy były na porządku dziennym, ewentualnie "Potrzebujesz szybko włączyć komputer? Hhehehee, aktualizacja krok
@piachu: Jesteś jakiś ociężały umysłowo? Jeśli zwalniam 1GB pamięci i po 4 dniach bezczynności (wyłączone aktualizacje) z 1GB wolnego robi się 0,03GB, to chyba nie ma znaczenia wielkość pamięci. Bo e ten sposób, pustymi danymi, to i 1TB braknie.

8GB na system, 32GB na karcie na apki i zdjecia. A telefonu używam tylko do przeglądarki, zdjęć i map. Na #!$%@? mi więcej? Żeby sobie konia walić do cyferek?
8GB na system, 32GB na karcie na apki i zdjecia. A telefonu używam tylko do przeglądarki, zdjęć i map. Na #!$%@? mi więcej? Żeby sobie konia walić do cyferek?


@GoodPain: po to żeby uniknąć takich sytuacji jak właśnie ta - system w czasie zajmuje więcej miejsca, plik temp, aktualizacje itp. A do czego walisz sobie konia to już mnie nie interesuje.
@piachu: Dalej widzę ten sam objaw. Telefon był bezczynny. Aktualizacje wyłączone. Przekazywanie danych do chmury również.

Poza tym pliki temp, czyli pliki temporary - w tłumaczeniu tymczasowe. Jak sama nazwa wskazuje, powinny być usuwane z telefonu, kiedy nie są potrzebne. To ja jestem #!$%@?, jeśli uważam, że 4GB na PLIKI TYMCZASOWE powinno być wystarczające czy może #!$%@? system, który pliki TYMCZASOWE przechowuje w pamięci na zawsze i nie daje możliwości ich