Wpis z mikrobloga

@Taiffun: ale bym tak pokeszował u siebie w okolicy (trochę daleko od Poznania), nie ma ekip albo są takie, co już wszystko znalezione mają :| nikt świeży nie dołącza do zabawy
@Kalypsoo: jak jest dobrze schowana to mugole nie tykają, czasem ktoś znajdzie i zastosuje się do informacji z logbooka i odłoży, czasem coś zniknie bo ktoś nie ogarnie albo zmieni się przestrzeń... teren żyje, ale zabawa ma się równie dobrze
@Arveit: chciałem odesłać Cię do mapki z przewodnikami:
https://opencaching.pl/cacheguides.php
ale coś mi nie bangla ta mapka, napisałem do Rady Technicznej w sprawie
@Ortofenylofenolan_sodu: żeby wyjść z domu, żeby poznać nową miejscówkę, żeby sprawdzić się szukając czegoś co jest schowane, żeby poznać nowych ludzi, żeby mieć lepsze staty w serwisie który kumuluje skrytki... motywacje są różne, ale generalnie dla zabawy
@jstefan: @mokry_sen_polonisty: @CzeXD: propozycja więc jest taka coby niedzielnie gdzieś ruszyć, świtem póki nie ma gorączki albo wieczorem :) dajcie znać jakie rejony was interesują, mi rybka bo rowerem z centrum mogę dotrzeć wszędzie, grunt żeby na mapie coś było jedynie, ale o to nie trzeba się szalenie martwić bo mapa gęsta :) niedzielnie w sensie 12. sierpnia, a nie że nie odważnie ʕʔ komu
@Taiffun: spoko opcja, chętnie spróbuję. Teraz w niedzielę nie ogarnę, ale na kolejną, 19.08 się piszę :) okolica obojętnie, chociaż preferuję jednak jedyną słuszna stronę Poznania czyli po zachodniej stronie Warty ]:->
@Taiffun: No nie ma sprawy, tylko że w Poznaniu to będę najwcześniej jakoś we wrześniu xD Ja mieszkam przy termach, ale mogę się dostać wszędzie gdzie dociera komunikacja miejska. W najgorszym przypadku jeszcze samochód, ale nie oszukujmy się, jazda samochodem po Poznaniu nie należy do najprzyjemniejszych xD Możemy się umówić tak, że jak coś to się odezwę.